Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehetek terhes?...

Ugye nem lehetek terhes? (bővebben lent! ) SÜRGŐŐS!

Figyelt kérdés
Barátommal szexeltünk, és mikor kihúzta a péniszét (miután elment) akkor észrevettük, hogy félig le volt csúszva a gumi. És nekem ott lent elég lucskos volt. (habár lehet hogy az az én váladékom volt, mert sajns nekem elég sok van) De a biztonság kedvéért feltettem magamnak 1 Pharmatex tabit. (de ezt a tabit a közösülés előtt kell felhelyezni. azért tettem fel utána, mert gondolom azután is hat, és ha esetleg belém kerül 1 kis sperma akkor azokat "megöli". Tehát: Lehetek terhes vagy nem? Ilyenkor is hat a Phatmetex?
2009. nov. 7. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Üdv, anyuka! Hány éves vagy?
2009. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

kedves ijedten erőszakos kérdező:


sajnos lehetsz terhes, bár elég ügyes, hogy védekezni próbáltatot gumival, és utána kúpoztál is, de 15 perc a kúp hatóideje, így a fiúknak bőven volt ideje eljutni olyan helyrem ahol a kúp nem öli meg őket. ez így nem teljes védelem, ha biztonságot, nyugalmat akarsz, akkor irány az ambulancia és a 72 órás tabletta.

2009. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha sperma került a hüvelyedbe, valószínű természetes módon feljebbkülted őket a pharmatex betolásával.A pharmatex-nek idő kell, hogy a védelme kialakuljon és nem 100%os spermaölő! Mikor voltatok együtt? Még valahol lehet kapnátok 72 órásat.

2009. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
körülbelük 20 perce voltunk együtt, és csak 1 nagyon picit volt lecsúszva a pénisze hegyéről a gumi (kb 1,5-2cm) Így is lehetek terhes? Mivel valószínűleg nem folyt ki. És akkor mi a helyzet, ha csak a hüvelyem előtt volt a sperma?
2009. nov. 7. 17:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne alkudozz, lehetsz terhes.
2009. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha szeretsz hazardírozni, akkor nem, nem vagy terhes...én a helyedben min. egy 72 órásért elszaladnék.
2009. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hány % esély van arra hogy terhes vagyok? De tényleg csak 1 kicsit csúszott le a gumi, és sperma valószívűleg nem folyt ki belőle!!
2009. nov. 7. 17:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem riogatni szeretnélek,hogy egyes nők hogyan estek teherbe,de a ti érdeketekben egy 72órásit mindenképpen megérne!
2009. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hány százaléknál mennél el gyógyszerért, ami szinte biztos, hogy véd? ..... na akkor annyi+1%
2009. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mennyi ez a 72 órás tabletta?
2009. nov. 7. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!