Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem akar...

Mit csináljak? Nem akar elengednii. Sürgőős /lent/.

Figyelt kérdés

Szóval most hétvégén meghívtak egy szülinapi buliba.

Fontos lenne hogy ott legyek mert a pasim bulija.


Anya viszont nem tud róla hogy van Ő...


Mert még csak 14 vok... :D


és nem hiszem hogy boldog lenne a tudattól hogy az ő kicsi lányának barátja van :D


És most beadtam neki a hétvégi bulit ...

és hallani sem akar róla... pedig már 1-szer ,2-szer elengedett bulikba !


Szóval arra lennék kíváncsi hogy ti hogy szoktátok nyaggatni a szüleiteket ilyen esetekben !


És szerintetek én most mi a fenét csinálja !!


mert sokan számítanak rám azon a bulin... :/


Tippeket,Tanácsot .. léccii... :) kétségbe vagyok esve :R :$ :)


2011. márc. 3. 14:36
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
76%

Hát, tekintve a kedves kérdező válaszadási arányát, a fent említett tini-buliba megy, valami olyan pasival aki jó pár évvel idősebb nála.

Egyébként én semmiképpen sem engedném el. Pedig 20 éves vagyok, csak volt szerencsém megismerkedni a korosztályával. Ha az én lányom is ilyen lesz, elásom magam

2011. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
89%

Én tuti nem engednélek el... 14 éves koromban nekem is volt "barátom", de kb abban merült ki,hogy elmentünk kétszer fagyizni meg egyszer szájon puszilt... komolyan,hova tart ez a világ,hogy a 14 éveseknek már "pasijuk" van?

Kétségbe is lehetsz esve,mert kicsit el vagy kanászodva...anyunak pedig igaza van! Nyilván nem fog elengedni,és nagyon jól is teszi.

2011. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
46%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:23


elásom magam :D:D:D:D:D:D:D XD

2011. márc. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
73%

Én elengednélek, de vagy úgy, hogy bátyád a fenekedben levő lapáton lohol utánad, vagy úgy, hogy kint az autóban ülök és várlak. ciki, nem ciki ez van


persze ha a bátyus nem megbízható, akkor az startból kilőve

2011. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
78%

"Nagyon érdekes, hogy mi minden badarságot kikövetkeztettetek a kérdező írásmódjából, ez rendkívüli ostobaságra vall. Itt elhangzott egy kérdés, és ahelyett, hogy arra válaszoltatok volna, elkezdtétek oltani a lányt csak azért, mert nem makulátlan a helyesírása, de ami még rosszabb, mindenféle jelzőkkel illettétek ismeretlenül. Szégyelljétek magatokat mind. Annyira pocsék az életetek, hogy csak mások vélt hibáinak kielemzésével tudjátok elfelejteni saját szánalmas létezéseteket?"


Mi leoltjuk őt mert 14 évesen azt hiszi,hogy nagylány és hülyét csinál az anyjából,mert nem mondja el neki,hogy "pasija" van,Te meg leoltasz minket,csak mert véleményt mondunk?Gratulálunk,látom neked sincs életed.

Na,kinek szánalmas a létezése?

2011. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
65%

15:33-nak.


Ahhoz, hogy tudjunk neki válaszolni a kérdésre, le kéne írnia, hogy milyen buliba megy, hány évesek közé. De nem teszi, pedig ez neki sürgős. Oké lehet, hogy dolga van aztán nincs a gépnél. De ilyenkor már azoknak is megindul az agya, akik próbáltak volna rajta segíteni.

2011. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim válasza:
91%
jesszus.. 14 vagy? én is annyi vagyok és nem pasizom. buliba? pasi? úú. ez azért durva. szerintem igaza van anyukádnak. és ha annyira 'fontos' ember vagy, hogy számítanak rád, akkor meg mondd meg anyucikának.. nem értem a szülők előtt mi ez a nagy titkolózás..-.- :/
2011. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
89%

előre szólok: nem olvastam el az előttem szóló összes választ,de amire rátévedt a szemem nem a kérdésre válaszolt...


És én sem 100%-ig fogok válaszolni.


Nézd... ahhoz,hogy egy szülő elengedje valahova a lányát(most képzelj bele mennyi veszély fenyegethet egy tinédzsert) meg kell bíznia benne. Ha viszont sumákolsz,hogy titokban jársz valakivel akkor anyukád nem tudja,nem biztos abban,hogy megbízhat benned és,hogy már vagy annyira felnőtt,hogy nem csinálsz hülyeséget egy buliban. Véleményem szerint mesélj neki a fiúdról, (nem azt mondom,hogy mindent tálalj ki,mert ez esetben igencsak a károdra mehet)hogy milyen a természete,mennyire kedves meg hogy nagyon tetszik,de azért nem akarsz rögtön bele loholni fiatalon egy "kapcsolatba".


És persze a fiú életkora is fontos tényező... hisz ha 20 éves (mert nem te lennél az első 14 éves lány,aki össze jött egy húszonakárhány évessel) akkor tényleg nem kéne elmenned a buliba,merthogy valószínű,hogy vele egykorú haverjai vannak és ott bizony az alkohol sem megvetendő dolog,és ha rendesen leisszák magukat,Te mint 14 éves lány nem sokat tudnál tenni ha erőszakoskodni kezdenének veled a többiek,hogy csinálj velük ezt-azt...


De ha veled egykorú 13-15 év közötti és nem egy elvetemült party barom és a te ismerőseid is ott lesznek a bulin... és a buli nem piálásról meg szexről szól (oké...van akinél ezt jelenti a buli szó,de az szerintem már elmúlt 18...vagy nem... legtöbb esetben nem múlt el,mindegy),akkor érdemes finoman (hisztéria nélkül) bepróbálkozni azzal a módszerrel,amit fent leírtam.

L/15 voltam(nyugodtan jöhetnek az anyázások,hogy 15 évesen osztom az észt,nem érdekel. Ez a véleményem,akinek nem tetszik hastala vista!)


U.I.: ha nem engedne el anyukád,akkor viszont sétálhatnátok egyet kettesben a barátoddal,vehetnél neki egy mini tortát meg valami kis apró ajándékot és ez így valamivel romantikusabb,mint egy buliban átadott ajándék.

2011. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

Itt vagyok bocsii... dolgom volt .. na szóval..


Kikkel mész? lányokkal,fiúkkal , jó barátokkal :)


Hova mész? egy közeli faluba...itt van pár km-re tőllünk (házibuli)


Hány évesek? 13-21 évesek...elég vegyes korosztály de mindenki isemeri egymást és jóban vagyok azokkal akik ott lesznek ... anya is ismeri őket


meddig tartana? este9-...



milyen jellegű?

ottalvós buli lenne... és áá annyira jó lenne ha mehetnék ... ilyen bulit ritkán csinál valaki... :)


ja a pasi 17 éves... :O


de tévedés ne essék nem azért hívott meg hogy megfektessen semmi ilyesmiről szó nincs.. én még nem vagyok erre kész ...


és ő sem akar ilyesmibe bele vinni... pedig régóta ismerjük egymást és 8-9 hónapja együtt vagyunk :) (L)

2011. márc. 3. 15:51
 40/49 anonim ***** válasza:
9 hónapja titkolod????Ebből baj lehet...
2011. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!