Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki tud segíteni? SŰRGŐŐS!

Szeki21 kérdése:

Ki tud segíteni? SŰRGŐŐS!

Figyelt kérdés
Van egy asztali gépem ami modemről kapja a netet vett az anyósom egy lap-topot és kipróbáltam a routerrel h műkszik e a net és amikor kiiktattam a routert mert be tudtam lőni, akkor az asztali gépem már utána vmiért nem tud csatlakozni ezt írja "nincs kapcsolat vagy korlátozott" már mindent kipróbáltam még a szolgáltatót is felhívtam de semmire sem mentem vel. Lehet h vmi IP cím gond van?
2011. okt. 23. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
szekikém,olyan zavarosan írtad le a sztorid,hogy az csak na
2011. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud akkor segítsen beállítani az IP címet mert lehet h az a baj vagy ha bármi tipp van vagy beállítás akkor az is segíthet
2011. okt. 23. 19:28
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a bajom, h meg akartam nézni routerrel, h a laptopn működik e a wifi és lehet e használni a netet úgy, h routert használok. Kipróbáltam, működött, happy, stb....:)

De amikor a routert leszedtem a modemről és vissza dugtam simán az UTP kábelt a gépbe utána már csak azt írta ki, h nincs kapcsolat vagy korlátozott! sehogy sem sikerült visszacsinálni a netet, de az az érdekes, hogy ha nem a gépbe hanem csak simán a lap topba bedugom az UTP kábelt akkor a laptopn lehet netezni!! Nem vágom mi lehet a baj

2011. okt. 23. 19:35
 4/8 Argloss ***** válasza:

Lehet, hogy a szolgáltatód csak bizonyos időközönként engedi a MAC cím cserélődést. (minden hálózati kártyának van ilyen címe...)

Húzd ki a modemet meg kapcsold ki a gépet pár percre és próbáld újra.

2011. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már megvolt már vagy 25ször megcsináltam Hát nem tom h a UPC-nél hogy van de eddig nem volt ilyen és mondom felhívtam a szolgáltatót de ott sem tudtak segíteni
2011. okt. 23. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Valahol a modemen megbújik egy pici lyukban egy pici gomb ami fölé az van írva hogy RESET. Nyomd meg és tartsd is úgy amíg az összes LED ki nem villan egyszerre. Ezután kis időbe telik amíg újra feláll.
2011. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kipróbáltam h hosszan nyomom és semmi még miondíg ugyan az!!!!!!!! VALAKI HELP!!!!!!!!!!PLS
2011. okt. 23. 20:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor bizony UPC ügyfélszolgálat.
2011. okt. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!