Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Dell...

Girl96 kérdése:

Mi a véleményetek a Dell Inspiron Mini 10 netbook - ról? Kinek van ilyen? / Sürgőős! /

Figyelt kérdés

[link]


Ilyet szeretnék venni. Jó választás?

Akinek van ilyen mit tapasztal ? Elég gyors? A képernyő mérete megfelelő ( nem kell nagyon odahajolni) ?


2011. szept. 19. 17:29
 1/8 A kérdező kommentje:

Van ismerősöm aki nagyker áron ( olcsóbban) megtudná szerezni nekem. Tehát az árral nincs problémám.


IRJATOK LE MINDEN VÉLEMÉNYT!!


Előre is köszii. ! :))

2011. szept. 19. 17:31
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem. Milyen operásiós rendszer van rajta ? Windows xP , Windows 7 ?
2011. szept. 19. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Manapság már elég elavultnak számít, az 1,33GHz-es processzoron a windows 7 csak döcögni fog.

Amúgy ebből a leírásból olyan túl sok technikai adatot nem kaptam.

2011. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Itt egy másik link hátha ez többet segít .. vagy ha ráérsz keress már rá a neten. Mert az a baj hogy én nem nagyon értek hozzá. Csak az egyszerűbb dolgokat értem. :)


[link]

2011. szept. 19. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég lassúcska, de ha nem akarsz csak netezni, meg normál felbontású filmeket nézni, arra jó. A kijelző méretét úgy tudod felmérni, ha egy normál laptopot az élére fordítasz, és letakarod a kijelző felét. Na kb. akkora sincs.
2011. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen. Csak internethez kellene meg filmhez. Ezekhez elég a gyorsasága ?!
2011. szept. 21. 19:33
 7/8 anonim ***** válasza:

A Vodafone Dell Inspiron 15-öt kínál nettel együtt, Windows7 rajta az operációs rendszer.

[link]

2011. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. De konkrétan a Dell Inspiron Mini 10 érdekel. Internethez és filmnézéshez kellene csak. A képernyő mérete elég látható és a gyorsaságával mennyire vagytok megelégedve ?
2011. szept. 25. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!