Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi netbookról? DELL Inspiron 1011 Netbook.

Figyelt kérdés

Processzor típusa :Intel Atom

Processzor órajele:1.6 GHz

Képernyő méret :10.1"

Képernyő típusa:LED

Képernyő felbontása:1024 x 576 (WSVGA)

Memória mérete :1 GB

Memória típusa:DDR2

Memória órajele:533 MHz

Memória modulok:1x1 GB

Merevlemez mérete :160 GB

Merevlemez típusa:S-ATA

Merevlemez fordulatszáma:5400 rpm

Optikai meghajtó :Külső, opcionálisan

Grafikus vezérlő :Intel GMA 950

LAN:10/100 LAN

Bluetooth :2.1 EDR (Enhanced Data Rate)

WLAN :54 Mb/s (802.11b/g)

Kártyaolvasó :3in1 (SD,MMC,MS)

Web kamera :1,3 Mpixel

Operációs rendszer :Linux

Akkumulátor :Li-Ion akkumulátor

Akkumulátor cellaszám:3 cellás

Vastagság:28 mm

Szélesség :260 mm

Mélység:183 mm

Tömeg :1.2 Kg

USB csatlakozó:3 db

VGA csatlakozó:Van

HDMI csatlakozó:-

Processzor kódneve:N270


Elképzelhető, hogy január-február környékén csökken az áruk? Mi a különbség a notebook és a netbook között? Tulajdonképp csak internetezésre használnánk, arra teljesen jó, igaz? :) 2 év gari van rá.

Köszönöm a segítséget!


2009. nov. 30. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia. Ez egy netbook, elég kevésre használhatod, munkára semmiképp.

De netezni, csacsogni bőven elég lesz.

Az ára várhatóan nem fog csökkenni, újra növekvő tendenciát mutatnak a hardverárak.

Én személy szerint nem vennék 10''-os netbook/notebook verziót.

2009. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Azért nem kapkodom el a vételt. Tényleg csak netezésre, levelezésre, képek tárolására használnám.

Nem akarok olyan picit 8.9"-osat, de nagyobbat sem semmiképp... ez ideális méretben, árban, tudásban. És a Dell tudomásom szerint megbízható és az átlagnál jobb.

Várom a további válaszokat .)

2009. nov. 30. 15:37
 3/9 anonim ***** válasza:

A dell nagyon jó márka, mindenképp csak ajánlani tudom.


Fő különbség a netbook/notebook között a képernyőméret.

Én személy szerint nem vennék netbookot, pici nekem az a 8-9-10''-os képernyő, a laptop 15'' környékével, de ezt embere válogatja, netezésre tökéletes mint a nevében is benne van.

2009. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia!

köszönöm a választ!

Nekem, mint már mondottam, jobb a kis képernyő, ill a kis méret. Hordom majd ide-oda, nem hátrány, ha egy kisebb táskában is elfér :)

Acer-em volt, de sajnos tönkre ment és nem is hajlandóak garanciában cserélni..:( Így márkát is váltok, a Dellről eddig csak jót hallottam.

Köszi :)

2009. dec. 1. 21:48
 5/9 anonim ***** válasza:
70ezer ft körüli pénzt ér. Itt a cégnél a kissebb munkaállomások Dell Inspiron 1501 laptopok, kiválóan teljesítenek.
2009. dec. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Ha megvetted már, jó szórakozást hozzá, ha még nem, akkor válaszd ezt! :)

Nekem egy hónapja van meg a kicsikém, és csak jót tudok róla mondani. Az meg nem igaz, hogy csak netezésre jó, ezen bármi elfut, és párhuzamosan is, és ugyanolyan gyors marad. Pöpec kis gép :)


Jah és kérdezted, h mi a különbség netbook/notebook. A netbookot eredetileg internetezésre találták ki, ezért nincs benne többek között cd olvasó, van viszont (az enyémben) 6 cellás aksi, amivel a semmi közepén elnetezgeteg úgy 9-10 órát. Ha mást is csinálok mellette (játék, szövegszerkesztő, zene ilyesmi), akkor ez csökkenhet 6-8 órára:). Ez a különbség. Mert a notebook ugyebár az asztalit helyettesíteni hivatott.

2010. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Későn rendeltem meg, az ára felszökött, és az 'olcsóbb' fajtából már nincs, csak az újabb típusúból, az meg bizony sokkal drágább. Azért megrendeltem, 1012 az új száma, remélem hasonlóan jó lesz, mint ahogy az előzőről írtátok .)

2010. jan. 24. 20:37
 8/9 anonim válasza:
Ilyenem van 1 hónapja, csak HD-s verzió és 6 cellás az aksija, ezzel 6 órát bír ki a gép :) imádom, nagyon szuper gép !
2010. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
10%
béna ha ilyet veszel csöves leszel
2010. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!