Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vélemény erről a netbookról?...

Vélemény erről a netbookról? Dell Inspiron Mini 1018 10,1" N455

Figyelt kérdés
Dell Inspiron Mini 1018 10,1" N455
2011. júl. 10. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Dell gépekről azt mondják, hogy azok jók. Nekem is Dell gépem van bár az enyém laptop (Dell Inspiron N5010).


Szerintem rossz gép nem lehet ha mondjuk netezésre meg alap dolgokra használod. :)

2011. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem ilyen van:

2 GB/320 GB/Atom 455/6 cellás


Ami tetszik:

Billentyűzet méretben és kiosztásban is szinte teljes értékű. Rengeteg levelet írok, (ezért vettem), és ez ezzel nagyon gyorsan megy.

Netezésre, filmnézésre, úgy mondanám, hogy a játékon kívül sztem mindenre használható.

Nagyon mobil, hordozható, 1,3 kg.

A külső monitort 2560x2048 méretig kezeli.


Egy haver beszélt rá, nem a bolti eladó. Az eladó azt mondta, hogy olyan mint egy p3-as gép. Sztem ennél sokkal erősebb. XP simán elmegy rajta.


Ami kevésbé tetszik, de nem igazán zavaró, csak megemlítem:

A vinyó/hűtő kicsit hangos, de ez csak akkor hallatszik igazán,a mikor éjszaka olvasok rajta és nagy a csend.

Csak 1 hangszóró van rajta. A sztereó alig hallatszana ki, mivel olyan kicsi az egész, de talán tehettek volna bele még egyet.


Összegzés: ezért az árért, kapsz egy teljes értékű gépet, amivel a játékon kívül sztem nagyon sok mindent tudsz csinálni. :)

2011. júl. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!