Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » DELL Inspiron 1011 Black...

DELL Inspiron 1011 Black netbook link HP Mini 2140 business netbook (akciós) Linket lejjebb találtok. Ott venném ahonnan linkeltem. Nos?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



van-e mindkettőn wifi vevő? mennyire jó minőségűek? mennyire jó a webkamera? mik a tapasztalatok? Ugyebár egyikre két év van a másikra három? nos mi a véleményetek? net, msn, szövegszerkesztésre lenne használva.


2010. jún. 21. 23:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és melyikhez van cd-dvd olvasó? és hány usb hely van?
2010. jún. 21. 23:19
 2/4 anonim válasza:

Miért netbookot szeretnél, vagy ilyen kis 10,1"-osat?

Ennyiért használtan kifogástalan állapotú 15,4-es Core 2 Duo-s HP notit lehet kapni!

2010. jún. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne hallgass rájuk.


Én LENOVO-t vettem. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

8 óra akkus üzemidőt bír!, igaz 47Wh akkuval vettem, ezek pedig 25 Wh-sok.

Kicsi a súlya, suliba nem gond ha viszem, vagy akárhol előveszem. Mindig hibernálva használom a rendszert, így egy fél perc alatt bekapcsolódik. Beépített sim olvasóval vettem, mobilinternettel bárhol netezek, és meglepően gyors.

Ha lehet ne WIN7-el vedd.


Az ajánlatom mindenképpen a DELL a kettő közül, ha a minőségre és a tartósságra hajtasz. Nomeg a garancia is elárul valamit, hogy merik vállalni.


Igaz a HP alacsony fogyasztásúnak mondja magát, meg led kijelzős, de nem tudom ez a gyakorlatban mennyit spórol ilyen kis méretnél. Talán 10 perc üzemidőt nyerhetsz vele max.

Az optikai meghajtó hiányát ne sajnáld. Ezt úgy oldottam meg, hogy vettem egy USB link kábelt, amivel a PC-mről tudok másolni az optikai drive-ról. Aztán a netbookon a Daemon tools a többit megoldja.

De a rendszer telepítése is megoldott USB-ről, ettől se kell tartanod.

2010. jún. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, és a kamera az enyémben profi, nem gondoltam volna hogy ilyen jó. A többi nem tudom mit produkál, de nem hiszem hogy vackot tennének bele.

A wifi meg a bluetooth modemek szabványosak, így nemigen lesz gondod vele.

2010. jún. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!