Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Google Android taplet pc vagy...

BeerHunter kérdése:

Google Android taplet pc vagy mini netbook éri meg jobban? (mindkettőhöz link)

Figyelt kérdés
[link] és [link]
2010. szept. 11. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyikse.Mind sz@r.Nem érdemes ilyen kcsit venni.
2010. szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1. Ennyi pénzem van. Több lenne, mnagyot vennék.

2. Amire nekem kell, arra épp elég.

3. Kérjük a kérdésre válaszoljon. Köszönjük.

2010. szept. 11. 14:25
 3/10 A kérdező kommentje:
*nagyot
2010. szept. 11. 14:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezekre rátelepítesz egy windowst és egy mozzillát és már el is fogyott a hely.Nem érdemes ilyet venni.Ráadásul nagyon kicsi a kijelzője és gyenge hardverekből áll.

128MB ram? Kb 7 évvel ezelőtt szuper volt de most már a 16x orosa (azaz 2GB) a minimum.

2GB Tárhely?Igen 10 évvel ezelőtt tényleg jó volt de már már a 2 terrabyteos vinyóknál járunk.


Spórolj: [link]

[link]

[link]


Vagy vegyél asztalit:

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan. Mire kell? Akinek szükséglete a digitális kütyü, annak olyan munkája is van, hogy azt megfizethesse nem? Vagy én vagyok logikátlan? Amúgy vedd meg bármelyiket, mindegyik rossz választás.
2010. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, csak nem érek velük sokat.

Asztali gépem van. Nem olyan kell. Ezeken Windows CE van (a netbookon), a másikon Goggle Android. Elsősorban netezni kéne, többnyire wifin-n keresztül. Esetleg néha szöveget írni, táblázatot készíteni. Belső memóriájuk pedig bővíthető. A noti meg 80-e Ft.

2010. szept. 11. 16:23
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem szükséges, csak megkönnyítené jócskán pl. a szakdolgozatírásomat, ugyanis az asztali géppel elég macerás mászkálni.

Nem dolgozom, tanulok, nincs pénzem drágábbra.

2010. szept. 11. 16:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, kötözködésből, de én laptop nélkül is meg tudtam ezeket oldani. Ha meg nincsen rá pénzed, akkor főleg ne dobd ki ilyen használhatatlan készülékekre mert meg fogod bánni. Csak jó tanács.
2010. szept. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Persze, meg lehet oldani, de nekem jóval egyszerűbb lenne így megcsinálni, mert tudnám magammal vinni terepre is.

Arra amire használni szeretném, sztem ideális. Mobiltelefon ilyen árban nincs, ami tudja ezeket.

2010. szept. 11. 17:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon muszáj, és főképp netezésre kell akkor csakis a Google Android tábla másolat jöhet szóba. Viszont azon meg írni nehézkes dolog billentyűzet hiányában. Bár az Android kezelni tudja a billentyűzetet ha USB-n rádugod.
2010. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!