Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NAGYON SÜRGŐŐS! A teszvesz-en...

NAGYON SÜRGŐŐS! A teszvesz-en fenntvagyok, és kiküldték a hó végi számlát, befizettem, de csekken is kiküldték a 2x-esét, sürgősségivel! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kártyával fizettem, neten keresztül, azt írta ki hogy minden rendben ment...de semmi visszajelzést nem kaptam!

Megnéztem ujra a számlakiegyenlítést és 2250Ft helyett, csak 325 forint volt! ...ezért gondoltam, mégis sikerült!

De!!!

Ez novemberben történt!

Az oldalt nem használtam azóta és kiküldtek most egy 5500Ft-os csekket, hogy azonnal fizessem be!

Mit tudok most tenni?

1. az, hogy a termékemet meg se vették, amire felszámolt 1250Ft-ot.

2. meg hogy miért írta ki hogy egyenlítve van, ha nem is volt?

Hogyan tudok írni a karbantartóknak?

Vagy mit kell tennem!???


NAGYON SÜRGŐS!!!


2010. márc. 24. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket szerintem telefonon érdemesebb elvégezni. Az oldal alján, vagy valahol máshol biztos találsz egy "kapcsolat" linket, vagy valami elérhetőséget.

Biztos van telefonszámuk, hívd fel őket.

2010. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát, de telefonszám sincs sehol, meg e-mail sem!

Olyan van hogy kérdés, segítség kérése, de letiltottak az oldalról a "nemfizetés" miatt...

És így nemtudom tudatni sehogy

2010. márc. 24. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Nahát, nem tudom hogy engedheti meg magának bármelyik cég is, hogy nincs telefonszáma. Az impresszumban találtam


"

Felhívjuk felhasználóink szíves figyelmét, hogy ügyfélszolgálatunk kizárólag a [link] címen található kapcsolatfelvételi űrlapon keresztül érhető el. Az így elküldött üzenetekre az e-mail címről válaszolunk. Telefonon, telefaxon, illetve személyesen ügyfélszolgálati kérdésekre válaszolni nem áll módunkban, az így érkezett megkeresésekkel nem tudunk foglalkozni. Megértésüket köszönjük."


Akkor a leírt szerint menj szerintem a " [link] " oldalra. Amúgy hogy néz az ki, hogy "le vagy tiltva az oldalról"? Jelentkezz ki, márha be vagy jelentkezve. Remélem ezt a linket meg tudod nyitni ^

2010. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom megnyitni, ezt mondtam!

Mivel letiltottak, megmagyarázni sem tudom, mert csak ezen keresztül tudnék írni nekik!

Be kell, hogy jelentkezzek ahoz, hogy tudjak írni, de ha bejelentkezek, minden meg van tiltva!

Kénytelen leszek fizetni:/

2010. márc. 24. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért én nem adnám fel ilyen könnyen; ki tudja, hány emberrel csinálták már ezt meg így rajtad kívü.

Nem ismersz olyat, aki ugyan így fent van az oldalon? Megkérhetnéd hogy írjon a nevedben. Vagy ha másik e-mail címmel újraregisztrálnál?

2010. márc. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ujraregisztáláshoz kiküldenek házzszámra kódot, amivel érvényesíteni lehet:S

A másik meg az, hogy ez a csekkbefizetés egy felszólító levél és ha nem fizetem be, jönnek a behajtók és elvisznek valamit...

2010. márc. 25. 15:17

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!