Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem akar...

Mit csináljak? Nem akar elengednii. Sürgőős /lent/.

Figyelt kérdés

Szóval most hétvégén meghívtak egy szülinapi buliba.

Fontos lenne hogy ott legyek mert a pasim bulija.


Anya viszont nem tud róla hogy van Ő...


Mert még csak 14 vok... :D


és nem hiszem hogy boldog lenne a tudattól hogy az ő kicsi lányának barátja van :D


És most beadtam neki a hétvégi bulit ...

és hallani sem akar róla... pedig már 1-szer ,2-szer elengedett bulikba !


Szóval arra lennék kíváncsi hogy ti hogy szoktátok nyaggatni a szüleiteket ilyen esetekben !


És szerintetek én most mi a fenét csinálja !!


mert sokan számítanak rám azon a bulin... :/


Tippeket,Tanácsot .. léccii... :) kétségbe vagyok esve :R :$ :)


2011. márc. 3. 14:36
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
64%
Szia!Nehéz lesz, mert ugye már Csütörtök van. Mondjuk én idősebb vagyok nálad pár évvel,de ha buli volt, akkor mindig jóval előtte kellett szólnom.Kivel megyek,kik lesznek ott,meddig tart, stb.Jó lenne, ha megismernék a barátodat is.barátnőid nem mennek? Sztem nem kéne hazudni....Ha semmiképpen nem enged el,akkor próbálj meg úgymod "puncsolni", elmosogatsz, pár napig, bevásárolsz, ilyenekre gondoltam.Mert ha barátnőd menne, akkor az úgy hihetőbb lenne.Vagy osztálybuli lesz.Bár azt nem hiszem, hogy beveszi.
2011. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
92%

Mondd el anyudnak, hogy van barátod, és az ő bulija lenne.

Amúgy nálunk mindig az volt a szokás, hogy megígértem, hogy nem csinálok hülyeséget, és hogy felhívom a buliból is, hogy minden oké, és hazamegyek, mire mondja.

2011. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
ez mind igaz ... :)
2011. márc. 3. 14:50
 14/49 anonim ***** válasza:
83%
Ez mind igaz, de kit érdekel.Nem baj, vigasztaljon a tudat, hogy átlag 14 éves vagy. Ha nem akarok, úgysem fog elengedni, akármit csinálhatsz.
2011. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem most szólj neki még ma mindenképpen, mikor ráér, hogy beszélni szeretnél vele.Akkor szépen elmondod,hogy mit szeretnél. Érezze, hogy megbízhat benned, nem csinálsz hülyeséget, nem iszol,stb.A srác szülei tudnak a buliról? 14:47 es vagyok(az első)
2011. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
vagyis a második, mert van 3 14 47 es is.
2011. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
69%

14 évesen tuti nem engedném a lányom buliba,diszkóba,stb. majd ha nagykorú lesz. és nem azért elsősorban mert a lányom hülye,vagy felelőtlen.hanem mert a világ sajnos az.


és sztem pasizáshoz is kicsi vagy még bocs. én nem értem miért kell ennyi idősen járni már?? a szexrőlé nem is beszélve.


előbb a suli,érettségi,aztán majd lehet.

2011. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
96%
Ez még nem is annyira járás. Istenem. Majdhogynem gyerekszerelem. 10 évvel ezelőtt is volt már, hogy hetedikbe nyolcadikba volt barátjuk a gyerekeknek.Eszükbe sem jutott szexelni.Oké, ez a világ más, de nyilván van esze a kérdezőnek. Nem tudom, milyen buli,ha diszkó, akkor nem igazán örülnék én sem, de ha házibuli, és többen mennek, akkor oké Meg ha a szülők is otthon vannak.
2011. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
És a pasid hány éves? Mert az sem mindegy...
2011. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
78%

édesanyád egy bölcs ember!!!!a bulik ma már sajnos a te korosztályodban nem a tortáról meg a ropiról szólnak.....

pasik,pia,cigi,szex az üres szobában.

aztán abortusz a vége.

anyukád helyesen cselekszik szerintem.

2011. márc. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!