Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen most az anyagi helyzete...

Milyen most az anyagi helyzetetek? El kell valamit vonnod magadoktól, hgy csekkeket fizessetek be?

Figyelt kérdés
mert én teljesen ki vagyok ,hogy mennyi áfát fizetünk pl:4000 használok villanyra 1200 az áfa meg ez az így 6000 fizetek.és tök sokat spórolunk.a gázzal ugyan ez a helyzet.és ugy vannak nehézségeink,hogy a férjem havi 100000 at keres.de ezt is úgy ,hogy a munkahelyén minden nap ki idegelik.én egyre jobban azt veszem észre ,hogy rosszabb nekünk nem jobb.van ezzel így más is.
2011. márc. 2. 19:51
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
69%
sehol sem jó a mai világban, én II éves rezidens vagyok Erdélyben 200 eurót kapok kézbe (most nézem, hogy az 54256 Ft, hogy ....pffft, tényleg ennyi??), ebből 100 eurót albérletre adok, a másik 100 meg nem elég villany-gáz-közköltség-net számlákra, ha nem segítenének a szüleim éhen is döglenék az orvosi diplomámmal együtt.
2011. márc. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként eddig egyhelyről sem küldtek, én álltam tovább, ha már nem láttam értelmét.


A jelenleginek is max még fél évet adok.

2011. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
69%
Szerencsére nem,napi problémáink nincsenek (már legalábbis).A csekkekkel sosem voltak problémáink de idén késtünk a kötelezőkkel,meg az adóval amit teljesen jogtalanul fizettünk ki ugyanis a cégnek másfél éve nincs bevétele,szóval azt nyáron visszakapjuk,de ezeket is már kifizettük.Már másfél éve külföldön dolgozom,és sokkal jobb lett a helyzetünk,végre látom a kiutat.Pénzt,számokat nem írnék mert így sem leszek kedvenc,annyira sokan írjátok hogy enni is alig marad pénz.
2011. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
53%

ma 20:29


Legalább azt írd meg, hogy hol, és mit!

2011. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
83%
tudom én,hogy lopni jogosnak tűnik,de egyszerűen nem taníthatjuk erre a gyerekeinket. ennél az is jobb,ha valaki kivándorol,pedig engem még hazaszeretetre is neveltek a becsület mellett...
2011. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
60%

Tanuljatok Nagy hazafi Görbeorrú honatyánktól!


"Loptunk csaltunk hazudtunk reggel délben meg este"


Ez az alappillére az életbenmaradásnak a mai világban!

2011. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
69%

20:31-es válaszolónak:


Németország,orvos.Itt rendesen megfizetnek a munkámért,otthon vállalkozóként dolgoztam 300 órákat és sosem volt elég,most alkalmazottként,fizetett szabadsággal többet keresek.(jó,itt is havi 5-6 ügyelettel)

2011. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
53%
Engem is neveltek sokmindenre, de inkább származott károm belőle mint hasznom, pont ahogy most neked.
2011. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Apukám 100.000 körül keres erre vagyunk hárman igy elég nehéz. Látom barátomat aki egyedül van és 500.000t keres nagyon jól kijön és bármire költhet.
2011. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
77%

Párom katona, múlt hónapban 86ezerrel szúrták ki a szemét, de 120-130nál sose kap többet. Ezért cserébe viszont 24 órázik, illetve gyakorlatokra jár, ami annyit tesz, hogy napokig vannak kint terepen éjjel-nappal, esőben, hóban, fagyban, saját készítésű menedékben alszanak, a dolgukat meg a bokorba végzik. Az egészsége, ízületei mennek tönkre, de most még a nyugdíjkedvezményét is megkérdőjelezik az okos emberek...

A szolgálati lakás, és egyébb kedvezmények csak mese, amivel a toborzóirodában vakítják a fiatalokat. Az ilyen "kiváltságok" csak azután járnak, miután évekig kidolgoztad a beled is, meg ha szerencsés vagy. Ettől függetlenül tudom hogy a mai világban ez egy istenkirály meló.

Ebből az egy fiuzból, és az én alkalmi melóimból élünk albérletben. Ebből el lehet képzelni hogy mennyire nem könnyű...

Miről mondtam le? Leszoktam a cigiről, nem járok szórakozni, ruhára-cipőre nem költök, csak félévente 1x, busz helyett gyalog járok én is, párom is (ő napi több másfél órát gyalogol a munkahelyére, és vissza,de szerencsére jó kondiban van).

Párom szülei messze laknak tőlünk, már fél éve nem láttuk őket, nincs pénz a vonatra.

2011. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!