Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen most az anyagi helyzete...

Milyen most az anyagi helyzetetek? El kell valamit vonnod magadoktól, hgy csekkeket fizessetek be?

Figyelt kérdés
mert én teljesen ki vagyok ,hogy mennyi áfát fizetünk pl:4000 használok villanyra 1200 az áfa meg ez az így 6000 fizetek.és tök sokat spórolunk.a gázzal ugyan ez a helyzet.és ugy vannak nehézségeink,hogy a férjem havi 100000 at keres.de ezt is úgy ,hogy a munkahelyén minden nap ki idegelik.én egyre jobban azt veszem észre ,hogy rosszabb nekünk nem jobb.van ezzel így más is.
2011. márc. 2. 19:51
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
az én férjemet 75-ért idegelik ki minden nap...és igen,egyre rosszabb,de nem vagyok meglepve.kitartás.
2011. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik hónaptól a másikig élek. Számlától számláig...Most reménykedek a tanulmányi ösztöndíjban, de amilyen igazságos a világ lehet meg se kapom:(
2011. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
74%

Tudjátok, én azt nem értem, hogy ugye mindenki tisztában van vele, hogy szar a helyzet, de ehhez képest semmi szolidaritás nincs a munkahelyeken sem egymás iránt.


Már ketten is irtátok, hogy mindennap kiidegelik a férjeteket.

Hát én pasi vagyok, és engem is kiidegelnek, de cserébe le is nyúlom őket ahol csak tudom! Aztán vigyorgok a szemük közé!

2011. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
77%
akkor még a becsületedet is elveszíted,pedig lassan csak az marad sokunknak.
2011. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
85%

Édesapám havi 80-t keres,túlórázik minden nap de nem nagyon fizetik ki.

Édesanyám szintén 80 körül keres.


Erre vagyunk négyen,sokszor nem elég hó végéig,ilyenkor kölcsönkérünk.

2011. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
szerencséd van.nálunk 2 gyerek van kicsik még, és férjem tűr,hogy meglegyen mindenük. egy évvel ezelőtt munkanélküli volt nagyon nehezen találta ezt a munkát.engem az bosszant ,hogy itt vagyok 2 pici gyermekkel dolgozni szeretnék és ahogy elérnek a gyerek fejezetik az önéletrajzomba egyből elküldenek.akkor ki dolgozzon?a férjem meg tisztességesen dolgozik őt meg ki készítik.akkor ki dolgozzon és,hogy?annyira bosszant,hogy az nem igaz.messze nem éltünk soha segélyből és most lassan a csekkekre nem elég a pénz.minden drágul csak a fizetések nem jutnak sehova.neharagudjatok de nagyon kiborultam.
2011. márc. 2. 20:08
 7/39 anonim ***** válasza:
82%

A becsületéből senki sem él meg.


És inkább azt veszítsem el, mint a fizikumomat az éhezéstől.

2011. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
63%

Mi a csekkbefizetést szoktuk halogatni. Egyik hònapban vizet plusz távhöt nem fizetünk, másik hónapban közösköltséget és villanyt. Ami mindig be van fizetve az az internet, mert nálunk kivétel nélkül mindenki gépfüggö.

Nem egyszerü, tudom, de próbáljátok ezt meg, hátha, még mindig jobb mintha nem tudnátok enni. Mi legalábbis így gondolkozunk.

2011. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon nem nélkülözünk semmit, persze nem az van, hogy minden nap szórjuk a pénzt, de ha valami kell, nincs olyan, hogy most nincs pénz. Ruhákat márkaboltokban vásárolunk, kajából minőséget veszünk, szórakozásra is jut pénz, és elég szép zsebpénzt is kapok én is és húgom is. Lehetne jobb is, de nem hiszem hogy van okom panaszkodni. 20n
2011. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
88%

ma 20:08


Na látod már kérdező?


Erre mész a becsületességgel!


Hát én a mostani melómat is úgy szereztem, hogy az önéletrajzomat telehazudtam olyan munkaheylekkel aminek még a közelében sem jártam.

De mint utólag kiderült csak a papír miatt vettek fel, ezt a Hr aszisztenstől hallottam a folyosón mikor már melóztam 2 hete, és nem rám vonatkoztatta, hanem újabb emberekre, hogy "mindegy az akármilyen ha papírja van vagy dolgozott már, vedd fel".


Próbálj a munkaadó fejével gondolkodni, és csak azokat tudasd vele amikre ő nagyot bólinthat ha elolvassa.


Egyébként az előző melóhelyemről is lenyúltam egy év alatt több mint fél millát, mert még arra is lusták voltak, hogy egy rohadt páncélt vegyenek a bevételnek.

2011. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!