Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon el vagyok keseredve,...

Nagyon el vagyok keseredve, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom akivel már jó ideje együtt élek, el akar hagyni!! Már minden megfordult a fejemben! Eddig elleneztem, de az öngyilkosság látszik a legelérhetőbb, legjobb megoldásnak az életemben..... Utálom magamat, mindig én vagyok a hibás mindenben. Nekem nem sajnálat kell, meg lebeszélés, hanem egy olyan barát aki meghallgat... Ki szeretném beszélni, de kell, hogy legyen egy megoldás, én meghalok, ha neki sem kellek... Még vannak más problémáim (munkahely, rezsi) de senki nem hallgat meg... Anyukám az öcsém és a nagymamám aki mindenben támaszom, de ha ők nem lennének, nem is szeretnék létezni, nehogy terhére legyek valakinek. Mindig én vagyok a hibás a párkapcsolatomban, akármit is teszek... Egy senkinek érzem magam, aki azért él, hogy a többi jól érezze magát... Megköszönném a privát e-maileket, a többség úgyis lehord, így ismeretlenül is.


22/L


2011. márc. 1. 22:48
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

Valóban túl sok energiát és időt pazaroltál rá. Most te jössz, most önmagadra kell ennyi energiát és időt áldozni.

"Én csak élni szeretnék. Nem akarok szórakozni."

Az élet maga a szórakozás!!

Miért akarnál kibékülni vele? Hogy még jobban megbántson? Hogy még több fájdalmat okozzon? Mazochista vagy??

Szenvedsz mellette, és látod is hogy így van, mégsem veszed tudomásul.

Ha lehetne itt szép nagy piros betűkkel írni, akkor most azzal írnám neked, hogy TISZTELD ÉS SZERESD MÁR MAGAD EGY KICSIT!!!!!

2011. márc. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 A kérdező kommentje:

Nem mutatom meg nekik, mert tudnak már róla.


Volt egy "őszinteségi rohamom", ami után nem szóltak, csak annyit: "Keress egy magadhoz illőt. Vele nem volt bajunk, a korkülönbséggel sem, "csak" azzal, hogy nem tudod tőle élni az életed! Egy alkoholistával meg... főleg nem."


Köszönöm hogy írtál! Nagyon rendes vagy (és a többiek is persze). De te mintha helyettem gépeltél volna ide. Komolyan..


Lefekszem, megnyugodtam, elálmosodtam, pihennem kell. Holnap kemény napom lesz.


Jó éjszakát!

2011. márc. 2. 01:08
 53/53 anonim ***** válasza:

Jó éjszakát neked is:) Örülök, ha segítettem! Én azt hiszem, nem minden férfi ilyen, csak rosszul választottunk.. (vagy talán ugyanazt az embert..?!) És én már tudom, hogy sokkal jobb élet vár rád, ha kiszabadulsz ebből a helyzetből!

Hidd el:)

26L

2011. márc. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!