Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon el vagyok keseredve,...

Nagyon el vagyok keseredve, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom akivel már jó ideje együtt élek, el akar hagyni!! Már minden megfordult a fejemben! Eddig elleneztem, de az öngyilkosság látszik a legelérhetőbb, legjobb megoldásnak az életemben..... Utálom magamat, mindig én vagyok a hibás mindenben. Nekem nem sajnálat kell, meg lebeszélés, hanem egy olyan barát aki meghallgat... Ki szeretném beszélni, de kell, hogy legyen egy megoldás, én meghalok, ha neki sem kellek... Még vannak más problémáim (munkahely, rezsi) de senki nem hallgat meg... Anyukám az öcsém és a nagymamám aki mindenben támaszom, de ha ők nem lennének, nem is szeretnék létezni, nehogy terhére legyek valakinek. Mindig én vagyok a hibás a párkapcsolatomban, akármit is teszek... Egy senkinek érzem magam, aki azért él, hogy a többi jól érezze magát... Megköszönném a privát e-maileket, a többség úgyis lehord, így ismeretlenül is.


22/L


2011. márc. 1. 22:48
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

23:20:

Megkerestem neten, egy másik kérdezőnél is javasolta már valaki (talán épp te :)). csak az elejénél járok, de már most könnyebb. már tényleg nem tudok hova fordulni, azt hiszem, ez segíteni fog - érzem.

Köszönöm!!!

2011. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

Értelek titeket, tudom hogy nem ő az, aki kellene adott helyzetben. De nem tudom, hogy ismerkedhetnék másokkal. És hol. Félénk vagyok amíg nem ismerem meg az "új társaságot". Netes ismerkedésen törtem a fejem, de mindig sírásban törtem ki és mentem a fürdőbe hogy véget vetek a szenvedésnek... Utáltam az öngyilkosságot, de sajnos nem tetszem magamnak sem kívülről (bár vannak akik szépnek tartanak), sem belülről (állandóan másoknak akarok megfelelni, ha füttyentenek, azonnal ugrok csak hogy elfogadjanak és mindig én hibázok, én szaladok mindenki után bocsánatot kérni...).


A családommal jóban vagyok, szeretem őket és próbáltam megnyugvást találni itthon, de nem megy. Béke van itthon, biztonság, de hiányzik innen a szerelmem. És nem tudok annyi pénzt előteremteni a családomnak, hogy együttes erővel megtarthassuk a házunkat. :(


Ő féltett engem, biztatott, megvédett mindig. Most meg mintha nem is lennék. Pedig együtt élünk! És azért hord el mindennek olykor, mert nagyon féltékeny. Ha valakivel szóba állok, már otthagy, ütni akar, vagy hasonlók

2011. márc. 1. 23:56
 33/53 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen hozzáállással egyelőre ne párt keress, hanem tanuld meg egyedül becsülni magad.
2011. márc. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:

Szabadulj meg ettől az undorító alaktól! Legyen eszed! Mi az hogy féltékeny és ütni akar? Ezek szerint pontosan olyan típus, mint amilyennek leírtam! Meg is fogja tenni!

Miért érzed magad ilyen kevésnek? Nem kellene mások véleményével törődni, de ha ráadásul mások szerint szép vagy, akkor mi a probléma? A természeted túlságosan befolyásolható.. naiv és hiszékeny vagy, elhiszed amit mondanak, bármilyen szándékkal teszik. Hallgass az eszedre!

Ennél az embernél egy hét alatt találnál százszor jobbat. Megpróbálhatod a netes keresést, ha máshová nem jársz, talán megerősíti az önbizalmadat, ha másoktól is pozitív visszajelzést kapsz.. De ott se dőlj be akárkinek! Vannak jóravaló emberek, és vannak, akik csak kihasználnának.. no és vannak olyanok is, mit a párod. Ilyen embert egyetlen nő sem visel el!

Miért nem hiszel azoknak, akik válaszoltak? Sokan itt megéltek már hasonló helyzetet, de a többiek is kívülállóként egészen másképp látják a párodat, mint te!

26L

2011. márc. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
82%

Ne akarj ismerkedni. Először önmagadat kellene megismerni, megtalálni. Szörnyen el vagy veszve. Az hogy másoknak akarsz megfelelni, pont ezt mutatja. Egyedül kellene lenned, és vagy keríteni pár könyvet ami segít, vagy pszichomókushoz menni. Egyik ismerősöm ment épp nemrég hasonlóval pszichiáterhez, ő is másoknak akar megfelelni mindenáron. Egyszerűen magadra kell találnod, addig úgysem lesz normális kapcsolatod, egyszerűen nem fog működni.



23:54

Valószínűleg én voltam az is :)

2011. márc. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
Vagy csak ilyeneket fogsz majd ki...
2011. márc. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:

23:51-nek.


Elsírtam magam azon amiket mondtál.. Pontosan így érzem a helyzetem. És néhány barátom is ezt mondja.


De nem tudok kilépni, mert nekem kell valaki aki szeret. Ő valójában így érez, csak neki sokszor többet számít a kocsmai társaság mint én. Azt szeretném ha otthon lennénk, mint hét közben és beszélgetnénk, kártyáznánk, főznénk, tévéznénk. Jól keres ő is de mikor kap valamennyit, mindig a kocsmában költi el a "barátaira". Utána meg egy hétig én hallgatom, hogy azért nem tud mit enni mert nincs pénze. Meg tőlünk kéreget kölcsön (kaját, pénzt, stb). Azért nincs is saját lakása. Albérletben lakik.

2011. márc. 2. 00:10
 38/53 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudok kilépni, mert nekem kell valaki aki szeret."

Nos, pontosan ezért kell kilépned, ezért kell megtanulni szeretni magad, és nem mástól várni azt, hogy szeressen.

Mert amíg így érzed, nem lesz normális kapcsolatod, csak ilyen függőségi játszmák.

2011. márc. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:
Az előbb a hosszú történetre gondoltam, amit a 26 éves lány osztott meg velünk.
2011. márc. 2. 00:19
 40/53 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, mindig a legjobbat nyújtom, a legjobb szándékkal vagyok mindenki felé és vagy kihasználnak, vagy ellenem fordítják KÜLSŐ személyek azt, akit a világon a legjobban szeretek.


Utálok veszekedni. Jó, én is levágtam nagy cirkuszokat, meg ha megütöttek én visszaadtam (magamat és a családomat bármi áron meg próbálom megvédeni), mert nem viselem el, hogy a szüleimen kívül akárki is bántson. Bár ők sosem ütnének meg. Akkor is én lettem beállítva agresszívnak az egész környéken, nem elég hogy engem kék-lila foltosra vertek, vagy fojtogattak, vagy ki akartak dobni a tizedikről. Nem az volt, hogy önvédelem, hanem az, hogy "így állítottam le ezt a vérszívó sz@r k*rvát..." - részegen mondta. Ezért sokan nem is értenek meg, mivel páromnak nagyobb befolyása, régebbi ismeretsége van a barátok között.


Eddig egy veszekedésünk sem volt olyan, hogy ne lett volna legalább egy harmadik ember, aki beleszólt/közbeavatkozott/tárgya lett volna.

2011. márc. 2. 00:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!