Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon el vagyok keseredve,...

Nagyon el vagyok keseredve, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom akivel már jó ideje együtt élek, el akar hagyni!! Már minden megfordult a fejemben! Eddig elleneztem, de az öngyilkosság látszik a legelérhetőbb, legjobb megoldásnak az életemben..... Utálom magamat, mindig én vagyok a hibás mindenben. Nekem nem sajnálat kell, meg lebeszélés, hanem egy olyan barát aki meghallgat... Ki szeretném beszélni, de kell, hogy legyen egy megoldás, én meghalok, ha neki sem kellek... Még vannak más problémáim (munkahely, rezsi) de senki nem hallgat meg... Anyukám az öcsém és a nagymamám aki mindenben támaszom, de ha ők nem lennének, nem is szeretnék létezni, nehogy terhére legyek valakinek. Mindig én vagyok a hibás a párkapcsolatomban, akármit is teszek... Egy senkinek érzem magam, aki azért él, hogy a többi jól érezze magát... Megköszönném a privát e-maileket, a többség úgyis lehord, így ismeretlenül is.


22/L


2011. márc. 1. 22:48
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
Ráadásul mindig azt szajkózza, hogy nekem gyógyszeres kezelésre van szükségem. Mikor ő hisztizik, üvölt a házban én semmit nem szólok rá. Pedig nekem volt már miatta idegösszeroppanásom is, nem is egyszer. Előtte nem voltam ennyire "hülye". Meg elveszítettem a munkámat is, amiben szintén közrejátszott. Egy éve nem tudok hol elhelyezkedni.
2011. márc. 1. 23:20
 12/53 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok. :( ha nem lennék én is épp öngyilkos hangulatban, segítenék. de neked most egy tiszta fejű ember segítsége kell. Kitartást!

22L

2011. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
80%
Örülj, hogy megszabadulsz tőle.
2011. márc. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de ugye tudod, hogy ami köztetek van az nem szerelem, csak függőség, méghozzá elég rossz féle?!
2011. márc. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
A volt felesége meg (aki utálja, csak hajkurássza a gyerektartás miatt) pedig állandóan azt sulykolja belém, hogy bármit is mond a volt férje, engem nem szeret, szabadulni akar tőlem.
2011. márc. 1. 23:25
 16/53 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt hogy függőség?
2011. márc. 1. 23:25
 17/53 anonim ***** válasza:
61%
Kapcsolatfüggőség.
2011. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
Hány problémád volt, amikor még a párod létezéséről sem tudtál?
2011. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%
Azt értem alatta, hogy kikészít, tönkretesz, olyanokat írsz róla, hogy én szívesen integetnék utána, amikor végre távozik. De te azt írod, hogy szereted. Nem, nem szereted, csak függsz tőle. Hisz épp magad írod, hogy nem bírnád ki nélküle. Nem becsülöd magad, tőle vársz valamiféle megerősítést. De ez így nem működik. Ez nem szerelem, ez függőség.
2011. márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Tudom, én soha nem tudtam elválni attól, akit szerettem. De ő annyi mindent adott nekem, olyan jószívű volt, a legjobb barátom volt mielőtt összejöttünk. Most meg engem hibáztat mindenért. Holott ő cseszte el azzal, hogy azért nincs pénze, mert elherdálja. És engem hibáztat mindezért. Pedig soha nem szóltam bele, hogy mire költ. Vett nekem kb. 3 felsőt, meg egy nadrágot de ennyi. Meg mindig azt akarja, hogy az ő általa készített kaját egyem. Pedig én hazaadom a segélyt amit kapok és tőle nem akarok elfogadni ilyesmit mert részegen felhánytorgatja. Józanul nagyon kedves és szeret is, érzem és mondja is! De a barátai rossz irányba viszik... Meg ez a kocsmatársaság... :(
2011. márc. 1. 23:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!