Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon el vagyok keseredve,...

Nagyon el vagyok keseredve, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom akivel már jó ideje együtt élek, el akar hagyni!! Már minden megfordult a fejemben! Eddig elleneztem, de az öngyilkosság látszik a legelérhetőbb, legjobb megoldásnak az életemben..... Utálom magamat, mindig én vagyok a hibás mindenben. Nekem nem sajnálat kell, meg lebeszélés, hanem egy olyan barát aki meghallgat... Ki szeretném beszélni, de kell, hogy legyen egy megoldás, én meghalok, ha neki sem kellek... Még vannak más problémáim (munkahely, rezsi) de senki nem hallgat meg... Anyukám az öcsém és a nagymamám aki mindenben támaszom, de ha ők nem lennének, nem is szeretnék létezni, nehogy terhére legyek valakinek. Mindig én vagyok a hibás a párkapcsolatomban, akármit is teszek... Egy senkinek érzem magam, aki azért él, hogy a többi jól érezze magát... Megköszönném a privát e-maileket, a többség úgyis lehord, így ismeretlenül is.


22/L


2011. márc. 1. 22:48
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
Kérlek, valaki válaszoljon...
2011. márc. 1. 22:53
 2/53 sz12 ***** válasza:
Írtam!:)
2011. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
82%
Mintha a párod érte volna el, hogy így érezd magad. Becsüld meg a családodat, és fordulj hozzájuk.
2011. márc. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Végre! Nagy szükségem van rá...
2011. márc. 1. 22:57
 5/53 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit beszélj többet a családoddal, és beszélgess el egy ideggyógyásszal, mert látom kezd alakulgatni egy kisebb önértékelési probléma.

Hidd el, segíteni fog, én is egy nagy rakás szarnak éreztem magam még nemrég, de az ideggyógyász hölgy helyretett, és végre van egy kis önbizalmam is...

A kedves pároddal ne törődj, fiatal vagy még, sok alkalmad van párt találni magadnak, nem szabad így leragadni valaki mellett, mert abból mindig baj van.

2011. márc. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%

Az öngyilkosságról mindenképpen lebeszélnélek! Próbálj jó dolgokat keresni az életedben! Pl. a családod, aki szeret téged, tölts velük minél több időt.

Egyébként az tényleg jó megoldás, ha kibeszéled magadból. Akár ide is leírhatod, ha nem is tudunk segíteni, de talán megkönnyebbülsz.


Egyébként megkérdezhetem, hogy miért akar a barátod elhagyni? Mivel indokolta?

2011. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked régről gyökerező problémáid vannak, az írásod ezt mutatja. Nem szereted magadat, és eleve lemondasz a jóról, a reményről ("a többség úgyis lehord").

Több segítségre lenne szükséged, mint amit egy ismeretlen pár szóban adhat. El kéne menned egy lélekbúvárhoz.

Talán a párod is megcsömörlött már a sok keserűségtől, ezért akar lelépni. De ezt te tudod, te élsz vele.

Az öngyilkosság nemhogy nem a legjobb megoldás - mint írod - hanem egyáltalán nem megoldás. De amíg ilyen sötéten látsz mindent, addig írhat bárki bármit...

Fel a fejjel csajszi, az legyen az első lépés, hogy picit összeszeded magad! :)

2011. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Fontos problémám az, hogy a párom lehetne az apám is. Ezen kívül hetente egyszer úgy berúg, hogy a családomat, meg engem is elmond mindennek. Pedig szereti őt a családom... Tudom, hogy nem szabadna ilyen miatt "feláldozni" a fiatalságom, de nagyon szeretem!!! Ő az, aki gondoskodott rólam apám helyett is, tudom hogy apakomplexusom van, de nem bírom nélküle! Előtte két ugyanennyi idős (tehát 40-es férfival jártam. Nekem ő kell, mert ő elfogadott engem, szeret, és megbecsül. Tudom, hogy csak amikor józan, de ezt nem hiszem el amit az idegeimmel játszik már hónapok óta...
2011. márc. 1. 23:12
 9/53 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg emberek közé menni, ne hagyd el magad!Ha segíteni szeretnének, hagyd, hogy segítsenek. /A családod pl. /Keresd fel a régi barátaidat, menj el velük szórakozni, ne fordulj magadba. Ne sírj azért, mert valami befejeződött, hanem nevess, hogy így történt. Ne panaszkodj, zokogj, hanem próbálj meg a sarkadra állni, és mosolyogni. Menj el fodrászhoz, vegyél egy új ruhát. Hidd el, ezen én is átmentem, beszedtem egy csomó gyógyszert, és mégis elhagytak, és én itt vagyok.Az idő minden sebet begyógyít!
2011. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, néha úgy szeretnélek titeket megrázni, hogy ébredjetek már fel!! Áááá!

Olvasd el ezt a könyvet: Louise L. Hay - Éld az életed

2011. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!