Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem kitalálta, hogy...

A férjem kitalálta, hogy randizzunk újra. Csinált már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Az ötlet ellen semmi kifogásom, de a gyakorlati megvalósítását nem igazán látom át...

Együtt élünk, így az "ekkor és ekkor, itt és itt találkozzunk" megvalósítása kicsit nehézkes, hiszen ugyanonnan indulnánk, ugyanakkor...


Ugye a randizós fázisnak része az is, hogy az ember kicsinosítja magát és a partner már csak a végeredményt látja.

Ezt szintén nehéz megvalósítani, no meg láttuk már egymást szépen, csúnyán, slamposan, betegen, jó kedvűen, stb. Ha meg hirtelen kizárom a fürdőből, nekem az is furán jönne ki.

Eddig ha készültünk valahová, akkor kerülgettük egymást a fürdőben/szekrénynél.


Ha valaki már csinált ilyet és a gyakorlati részéről fel tud világosítani, megköszönöm :)


2011. márc. 1. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ahá! Romantikázni akar. Menj bele a játékba, te sem bánod meg! Csinos legyél, és kedves!
2011. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2011. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem váltott műszakban dolgoztok, akkor a legjobb hétköznap randizni. Amikor készülődsz, fogod a sminkeket, stb., és beleteszed egy nagy táskába. Szintúgy a csini cipőt, ékszereket, esetleg egy másik ruhát is, ha nem gyűrődős, vagy ha a munkahelyeden van lehetőség vasalni.

Igyekezz úgy megoldani a dolgot, hogy ne lássa, amikor összepakolsz. Így meglepetés lesz neki.

Úgy állapítsátok meg az időpontot, hogy legyen időd munka után még kicsinosítani magad. Gondolom, van mosdó, legrosszabb esetben ott át tudsz öltözni, megcsinálni a hajad, sminkelni.

Így a randira teljesen más kinézettel érkezel, mint amilyennel látott otthon elmenni :)

Van még az az opció, hogy meglátogatod egy barátnődet, és ott készülsz el. A férjeddel meg utána találkozol, és a barátnőtől mész oda.

Még jobb, ha vásároltatok egy csini ruhát neked, és abban mész, azt tuti nem látta még a férjed :) De vásárolhatsz úgy is, hogy a ruhát elsüllyeszted a szekrénybe, és csak akkor szeded elő, amikor randiztok.


Most hirtelen ezek jutottak eszembe, eddig ezeket csináltam már. Remélem, tudod hasznosítani valamelyiket :)

Jó randit! :)

2011. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Mi a közös készülődést nem tudtuk elkerülni, de megbeszéltük, hogy mikor, és hol találkozunk, és eljátszottuk, hogy most ismerjük meg egymást, meg szerepeket is kitaláltunk, pl én egyszer diáklány voltam, máskor orvos, utána qrva, persze az "első" randi mindig az ágyban ért véget. Egyszer azt mondtam neki, hogy nem szeretném, ha reggel még ott lenne, máskor megadtam neki a számomat, hogy hívjon fel, ha van még kedve találkozni, volt olyan, hogy ő kifizetett szex után, persze ez mind csak szerepjáték, évek óta boldogan élünk együtt.
2011. márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A munkahely sajnos nem megoldható, mert távmunkában, itthonról dolgozom, maximum ügyfeleket látogatok meg az ő irodájukban. Ott mégsem öltözhetek át :)


De lehet, hogy az egyik közelben lakó barátnőm fürdőjét einstandolom néha :)

2011. márc. 1. 16:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

akkor te indulsz otthonról,ő meg melóból (persze ha munkásruhába jár,akkor vigyen váltóruhát)


vagy pl dolgozik 4-ig.Te kicsinositva magad lelépsz otthonról 3:40-kor,ő hazaér,átöltözik,addig te megiszol egy kávét valahol,vagy barátnőzöl



irigyellek kicsit

2011. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vagy max. készültök külön szobában, és te előbb mész el otthonról kicsivel mondjuk, úgy, hogy ő addig bent van a másik szobában.

De aranyos ez amúgy :))

2011. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket!

Azt hiszem, ez esetben félreteszem a büszkeségemet és már az első randi után feljöhet hozzám :))

2011. márc. 2. 03:04
 9/10 Serpens válasza:
Ez a világ legjobb dolga. Még jobban erősíti a kapcsolatotokat. A barátommal is csináltunk már ilyet. Nagyon jó dolog, ki ne hagyjátok.
2011. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Serpens válasza:
Bocsánat a végét nem olvastam: mondd neki hogy munka vagy valami más után találkozzatok. Te otthonról indulhatsz ő meg máshonnan így nem látja, hogy nézel ki a randi előtt.
2011. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!