Lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 11:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Az van, hogy nagyon tetszik egy fiú. 2 év van köztünk. Nagyon kedves, aranyos, és jóképű pontosan az aki nekem bejön. Csak én nem tetszem neki.:( Az lehet, hogy már ennyi idősen annyira beleszerettem hogyha tudom is, hogy nem kellek neki nem tudok róla lemondani? Próbálom elfelejteni de majdnem minden nap látom és nem megy. Más fiúra rá sem tudok nézni mert csak azokat a tulajdonságokat keresem rajtuk amelyek megvannak ennek a fiúnak. Onnan tudom, hogy nem jövök be neki mert még barátkozni sem akar velem. Lehet az,hogy soha nem találom meg rajta kívül az igazit. Voltál már te is így. (Bocsi ha kicsit zavarosan írtam le)
2011. márc. 1. 11:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Mibe szerettél bele? Abba, hogy jóképű és aranyos(nak néz ki)? Nem is ismered! A jóképű és aranyos csak egy nagyon kis része az embernek. Ezt szereted, oké, de mi van a maradék 95%-kal? Az mindegy? Ugyan már! Ez nem szerelem, legalábbis nem a fiúba vagy szerelmes, hanem a szerelem érzésébe, a lehetőségbe, hogy lehetne valami.

Az igazság az, hogy fogalmad sincs, milyen ember, hiszen nem is barátkoztok. Ha nem ismered, kit szeretsz? Azt, akit ELKÉPZELTÉL magadnak, az ő testébe? Remélem, tudod, hogy az álomképed és a fiú két különböző személy... Te az álomképedbe vagy szerelmes.


Ja, és még egy: ha az ember szeret valakit (vagy legalábbis valami hasonlót gondol), akkor minden körülmények között tiszteli a másik akaratát, azt is, ha a másik nem akar semmit.

2011. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elfelejtettem 12-13 éves lány vagyok
2011. márc. 1. 11:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj kislány...amit az előző írt, teljesen helytálló egy 20 éves ember esetében. De te utána írtad, hogy csak 12-13 vagy, szóval a te esetedben egy tipikus plátói tiniszerelemről van szó :) Ezen majdnem mindenki átesik, és hidd el, kinősz majd belőle!! ;) Ez a kis szenvedés, és az ehhez hasonló élmények szépítik meg a tinikort! Sok sikert az életben, és bízz bennem, ígérem, hogy elmúlik majd és évek múlva lesz majd egy szép kapcsolatod, amiben viszont fognak szeretni,és te is pont ugyanilyen szerelmes leszel az illetőbe!
2011. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bizony elfog múlni. Én nem voltam fiúzós, de volt aki tetszett ekkora kicsit nagyobb koromban, és hű de sírtam otthon magamban, és hogy csak barátok lehessünk .....

Most meg mosolygok rajta, és persze, hogy elmúlt, és lett másik ilyen, de akkor már tudtam, hgy nem vész elfog múlni.

Ha már 2O vagy és nincs barátod akkor az már komolyabb sérülés lehet számodra, ez még akármilyen nehéznek tűnik, normális és hidd el nincs itt a világ vége. Majd ahogy nőssz, rájössz, hogy hogy is lehettem ilyen, tényleg nem is ismertem, hgy szerethettem bele ? Változni fog a nézeted, a belsőkért fogsz szeretni, persze akkor is érhet csalódás, de leszel még boldog is a szerelemben !!!!! Jajj de kicsi vagy még, higgyél nekünk !

2011. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!