Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsal a férjem?

Szerintetek megcsal a férjem?

Figyelt kérdés

van olyan hogy csörög a vezetékes telefon, felveszem és senki nem szól bele...de a férjem egyből fut (pedig utál telefonálni, sem is szokott), hogy na majd ő elküldi a francba a szórakozót. aztán túl sokat tölt a fürdőben, pedig eddig nem volt szokása. sokszor 2 órával később ér haza a melóból, ilyen olyan magyarázatokkal. rákérdeztem hogy van e valakije, de tagad...és még engem cseszett le, hogy hogy gondolhatok én ilyet és mi az hogy nem ismerem őt hogy egyáltalán ilyet feltételezek róla!


szerintetek megcsal vagy csak én vagyok paranoiás??


2011. febr. 28. 16:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,legalább is alakulgat.És szinte tudtam,hogy itt is lesz olyan válasz adó,aki az ő pártját fogja,hisz tud a szereppel lehet azonosulni!Nem vagyunk egyforma helyzetekben,de így kezdődik a legtöbb kapcsolatban a hűtlenség.Azt csak is te tudod és nem más,hogy előtte hosszú hónapokon, éveken keresztül milyen volt a személyisége,és ahoz mérten neked ez a viselkedés furcsállott!Legyél résen azt mondom,mert nálam is hasonló képen kezdődött,rejtélyes telefonok,válaszul a tesóm,szaporodó túl órák,természetesen plusz pénz sehol,csúsztattunk jelszóval.Aztán jött a többi fura eset,és egy napon vége lett a kapcsolatunknak.Én utólag már nem is bánom,mert úgy sem működött volna,de már az én részemről!
2011. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Na mi volt vegul?
2013. máj. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!