Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsal a férjem?

Szerintetek megcsal a férjem?

Figyelt kérdés

van olyan hogy csörög a vezetékes telefon, felveszem és senki nem szól bele...de a férjem egyből fut (pedig utál telefonálni, sem is szokott), hogy na majd ő elküldi a francba a szórakozót. aztán túl sokat tölt a fürdőben, pedig eddig nem volt szokása. sokszor 2 órával később ér haza a melóból, ilyen olyan magyarázatokkal. rákérdeztem hogy van e valakije, de tagad...és még engem cseszett le, hogy hogy gondolhatok én ilyet és mi az hogy nem ismerem őt hogy egyáltalán ilyet feltételezek róla!


szerintetek megcsal vagy csak én vagyok paranoiás??


2011. febr. 28. 16:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%

17.01 folyt.:


Vagy dobd be ezt: várd otthon felháborodott hangon, hogy felhívott téged a szeretője, és mindent kitálalt. De úgy mondd, mintha tényleg megtörtént volna a szitu. Ha tényleg megcsal, tutira lebuktatja magát. Ha meg nem, akkor mondhatod simán azt, hogy csak poénkodtál.

2011. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
32%
Lehet. Mindenesetre mielőtt bármibe kezdenél, gondold át, ha megcsal, kell-e azután is? Mert ha igen, ne veszekedd ki belőle a bevallást: utána nem biztos, hogy lesz még, ami visszatartja(pedig józanabb állapotban lehet)! Akkor inkább visszacsalni kell. Ha válóok, akkor mindent bele, nyomozás :).
2011. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
56%

visszacsalni gáz

kidobni jobb

hűtlenek szép nagy ívben tudnak szállni

öröm nézni

ki ne hagyd

2011. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
már nemazért én ff vagyok ésszerintem te csak egy hisz pitsa csörög a teefon nem szol bele senki ez sokatdjára megcsinálja te meg meséled neki h valaki folyton hivogad erre le akarja szidni annak az akárkinek a fejét. tul sok időt tölt a fürdőbe?:D ugyanmár:D temeg tulsokat sminkeled magad biztos megcsalod. ls ha melo után dolga van az nemlehet?nekem is gyakran benn kell maradni mer bekell fejeznem amit elkezdtem vagy elmegyek havernál segíteni festeni de biztos megcsal hisz mimást csinálna. viszont ha alapbol igy álasz hozzá nemhiszem h sok értelme lenne a kapcsolatotoknak
2011. febr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
én is így érzem... :(( de mit tudnék csinálni?! 7 hónapos terhes vagyok az első babánkkal... :(( így hagyjam el? tűrjek? mit kéne tennem?? nem értem hogy történhetett ez meg...miért alakultak így a dolgok. :(
2011. febr. 28. 17:14
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
17:11: előbb tanulj meg emberi nyelven kommunikálni, majd utána írj!
2011. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
szegénykém, nem irigyellek. tűrni ne tűrj semmiképp, neked sem és a szüetendő babának sem lesz jó. beszélj a férjeddel, ne hagyd, h hülyének nézzen. én azt hiszem elköltöznék a helyedben, ha van hová menned, még akkor is ha szereted... így rákényszerül, hogy átgondolja a kapcsolatotokat, felmérje, h mit kockáztat és "mennyit értek" neki. egyébként ez sajnos nagyon gyakori, a férfiak hajlamosak félrelépni a babavárás ideje alatt :(. én személyesen is ismerek olyan nőt, akinek akkor volt viszonya egy pasival, amikor annak a felesége babát várt
2011. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
51%

nehéz ügy!

más nyomok, jelek is vannak? nem kifejezetten rúzsfoltra gondolok az inggalérján...


kéne valamilyen testbeszéd könyv és elolvashatnád mik a testbeszéd jelei ha valaki hazudik.

2011. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy tervez valami meglepetést neked a babavárással kapcsolatosan ? Vagy ha van valami évfordulód esetleg ?

Ha sokszor csöng a telefon így, az gyanus. Lekérheted a telefonosoktól a listát, és kibogózog melyik szám az, és felhívod. Tesóm így buktatta le a feleségét.

Felhívhatod a melóhelyét, miután elvileg végez, hogy elindult e már. (nem őt hívod mobilján, mert meglepi lett volna ha átveszi a telefont, és bemondassz valami poénosat. (ha meg más nevet mondd bele, akkor más van.

Ha elindult és későn ér, akkor kérdezd meg sok volt a meló ma is, vagy nem, de beszaladt valahova?

Valami ilyesmi ötleteim vannak kideríteni

Remélem nem igaz, bár sokan nem bírják ki, ha már nincs sexi otthon nagy pocakkal. Remélem kibírja,és egész másról van szó !

2011. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne felejsd el,a legjobb védekezés a támadás!!!

Sajnos,én is arra gyanakodnék,hogy megcsal. :S Nem lennék a helyedben,mert én is 7honapos terhes vagyok és kinyírnám a párom,ha kiderulne.Foleg,hogy ilyen állapotban hagyj cserben.Sajnálom,ha kiderul,amire gyanakszol.

2011. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!