Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsal a férjem? Mobilos téma!

Megcsal a férjem? Mobilos téma!

Figyelt kérdés

sziasztok.véleményeket kérnék,mert az életem felborult,és tehetetlen vagyok!imádom a férjem,de szerintem augusztus óta van valami közta és egy kolléganője között.

úgy kezdődött,hogy egyszer előbb ért haza,és csörgött a telefonja.ez a csaj volt,és hallottam amit mond.nyájasan beszélt,szi miújság?mire a férjem?semmi,már itthon vagyok....!

örült vitát csaptam,a férjem szerint kár volt.

azóta ellenőrizgetem a mobilját.

2hétig minden nap megnéztem,minden nap hívta a nő többször is.

akkor leültem vele,és elmondtam hogy 2hete ellenőrzöm,és hogy miért hívogassa a nő.

mire ő azt mondta munkával kapcsolatos.

érdekes mód azóta nincs benne a hívásinfóba ez a nő!!!

na,most múlthéten megnéztem megint a telefont,pénteken hívta a csaj,tegnap megint megnéztem,és csak a csaj hívása lett kitörölve,semmi más!!!

erre kérdőre vontam a férjem,ő azt állítja nem emlékszik hogy kitörölte volna!!!!

ennyire nem alázhat meg,hogy még ezek után is hazudik nekem,a szemembe!!!!

és nem érti miért vagyok kiborulva!!!!

szerintetek?

azt hittem egy csodás házasságban élek!!!!teljesen kivagyok!!!!!!


2011. febr. 28. 13:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
37%

Amit te hibáztál: nem titokban ellenőrizgetted a férjed telefonját. Ez azt jelenti, hogy nem bízol meg a pasidban és magadban sem, hogy meg tudod őt tartani. A féltékenység innen gyökeredzik minden esetben.

Amit ő hibáz(hat)ott: ha valóban viszonya van a nővel.

A legjobb lenne őszintén elbeszélgetni. A telefonjának az ellenőrizgetésével akkor is lehet, hogy elmarod magad mellől, ha nincs köztük semmi. Nagyon lealacsonyító dolog mind rád, mint a férjedre nézve.

2011. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
12%
Bocs: "nem titokba ellenőrizgetted" helyett: "titokban ellenőrizgetted"
2011. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
37%

"azóta ellenőrizgetem a mobilját."

Ha valaki ennyire nem bízik a másikban,hogy kutat utána,és az embernek nincs egy szabad perce az ne is csodálkozzon ha más karjaiba hajtja a férjét..

Ha nincs bizalom köztetek akkor minek éltek együtt??

2011. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
54%
lehetne magyarázgatni holnap reggelig, hogy jaj, nem is csal meg...ezek csak véletlenek. De nem...szerintem megcsal. sajnálom
2011. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
65%
Igen, valószínűleg megcsal. Sajnálom.
2011. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
19%
Neked bizony lapát,de meg is érdemled.Undorító dolog más telefonját ellenőrizni.
2011. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Az nem lehet, hogy szólt a nőnek, hogy ne hívja többet, mert téged ez zavar? És azért törölte ki a pénteki hívást, hogy ne idegeskedj fölöslegesen? Nem tudom, te ismered a férjedet, de nem lehet, hogy túlparázod a helyzetet? Egyébként a kollégákkal én is kedves vagyok a telefonban (is), de ez még nem jelenti azt, hogy több is van, mint munkatársi viszony.

Szerintem jó lenne, ha úgy beszélnél erről a férjeddel, hogy közben nyugodt maradsz és nem húzod fel magadat.

Minden jót nektek.

2011. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
63%

Nem csodálom, hogy ellenőrzöd, mindenkinek gyanús lenne.

Főleg, hogy a férjed még alakoskodik is, nyíltan a szemedbe hazudik, stb.

Normális esetben, ha semmi nem lenne köztük, szerintem nem törölgetné a hívásokat, és nem tudom, mi a szakmája, de én a férjem legtöbb kollégáját személyesen ismerem, akivel ennyire jóban van, mondhatni baráti viszonyt ápolnak velem is, férfiak és nők vegyesen.

Nekem ez ezért furcsa.

2011. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
75%

Elképesztő, hogy egyesek lapátot emlegetnek. Ne kerülj soha ilyen helyzetben. Kíváncsi lennék, hogy neked hogy esne egy ilyen.

Nem szép dolog persze, de akkor ha nincs alapja. Márpedig itt volt alap. Egy telefonhívás, amit hallott a kérdező. Engem is bántana és baxná a csőröm. Én sem nézegetem a párom telóját, de nem is adott rá okot, hogy eszembe jusson megnézni. De ha egy nőcit hallanék a telefonján, meglehetősen bizalmas hangnemben "Hazaértél már?", akkor én is megnézném. Csak akkor! Más esetben nem.

2011. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
78%

Én rákérdeznék, hogy hol nem mondott igazat.

1,Munkakapcsolat, tehát kell, h hívogassa a nő.

2,De akkor miért nincs tőle több hívás, miután rákérdeztél?

3,Illetve a harmadik, amit te is leírtál, hogy kitörölt egy hívást.

Szóval én szembesíteném.

2011. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!