Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsal a férjem? Mobilos téma!

Megcsal a férjem? Mobilos téma!

Figyelt kérdés

sziasztok.véleményeket kérnék,mert az életem felborult,és tehetetlen vagyok!imádom a férjem,de szerintem augusztus óta van valami közta és egy kolléganője között.

úgy kezdődött,hogy egyszer előbb ért haza,és csörgött a telefonja.ez a csaj volt,és hallottam amit mond.nyájasan beszélt,szi miújság?mire a férjem?semmi,már itthon vagyok....!

örült vitát csaptam,a férjem szerint kár volt.

azóta ellenőrizgetem a mobilját.

2hétig minden nap megnéztem,minden nap hívta a nő többször is.

akkor leültem vele,és elmondtam hogy 2hete ellenőrzöm,és hogy miért hívogassa a nő.

mire ő azt mondta munkával kapcsolatos.

érdekes mód azóta nincs benne a hívásinfóba ez a nő!!!

na,most múlthéten megnéztem megint a telefont,pénteken hívta a csaj,tegnap megint megnéztem,és csak a csaj hívása lett kitörölve,semmi más!!!

erre kérdőre vontam a férjem,ő azt állítja nem emlékszik hogy kitörölte volna!!!!

ennyire nem alázhat meg,hogy még ezek után is hazudik nekem,a szemembe!!!!

és nem érti miért vagyok kiborulva!!!!

szerintetek?

azt hittem egy csodás házasságban élek!!!!teljesen kivagyok!!!!!!


2011. febr. 28. 13:00
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
54%
Ha okot ad rá a férjed, igenis ellenőrizd le a telefonját
2011. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
52%
A barátnőm pontosan azt csinálta mint te.Állandóan ellenőrizte a barátja telefonját,és ha a kolléganőnk(mi együtt dolgoztunk ,de a barátnőm el ment egy másik helyre)hívta a barátját oltári nagy balhét levert,hogy tuti a szeretője..Pedig akkor semmi nem volt köztük..A végén már mindennapos volt a kutakodás,és a kiabálás a másik lány miatt..Én is többször mondtam,hogy állandóan szem előtt vannak,és tényleg nem volt köztük semmi..csak elvoltak és kész..A végén a srác már törölte a hívásokat,nem válaszolt a veszekedésekre,mert úgy gondolta,így kevesebb vita lesz belőle..De a barátnőm továbbra is ilyen hülye volt.Egy hatalmas vita után,amikor azt kiabálta neki,hogy "ha nem fejezed be a nővel a kapcsolatot köztünk mindenek vége!" nos itt rágott be a barátja..Rendben ha biztos abban,hogy ő megcsalja akkor legyen...Így összejött egy nővel..Kapaszkodj meg,nem a kolléganőnkkel,mert köztük soha nem is volt semmi..Szóval végül is a barátnőm hajszolta bele a féltékenykedésével,kutakodásával a barátját abba,hogy megcsalja..A végén már örült is,hogy a barátnőm otthagyta..Sajnáltam a pasast,ahogy a te férjedet is..Ha így folytatod te is így fogsz járni..Ha eddig nem is csalt meg,most már megfog,mert te magad hajszolod bele..De meg is érdemled---
2011. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
53%

Én is belenéztem volna a mobiljába,ha fültanuja vagyok egy ilyen "kedves"beszélgetésnek.Ha munkaügyben hívta,akkor miért nem tért a tárgyra,minek kérdezi hogy mi ujsag?!

Sokat számitana,ha láttad volna esetleg a csajt!Tudsz róla valamit?Lehet 150kg,vagy randa...

Én azt is eltudom képzelni,hogy a csaj a kezdeményező,remélhet valamit,de lehet ez most konkretizálódik a férjedben is hogy így hivogatja.Az hogy kitörölte a hivásinfót,nem feltétlenül jelenti azt amire gondolsz,csak a balhét akarta elkerülni veled,hátha megint belenézel.

Beszélgess el a férjeddel.Ne balhézz,azzal csak elüldözöd.De honnan gondolod hogy augusztus óta csal?Voltak más előjelek is?

Lehet hogy csak a csaj nyomul

2011. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
65%

Az megfordult a fejedben hogy azért törli ki mert tényleg csak munkakapcsolatban állnak, de te nem hiszed l?


És hogyha kitörli azzal csak a jogtalan és teljesen fölösleges balhétól szabadul meg?


bebeszélted magadnak hogy megcsal, és meg se fontolod a lehetőséget hogy nem, nem hiszel a férjednek, folymatosan ellenőrzöd minden percét.


Nekem ez a kapcsolat romlottnak tűnik, és a nem a férjed miatt

2011. febr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
60%

szerintem megcsal :(

nem tudom, de valahogy meg kellene bizonyosodnod róla, mielőtt véget vetsz, vagy beszéld meg vele, hogy vallja be.

Nem lehet e végtelenségig csinálni ezt.


Akik meg azt mondják, hogy miért nézte meg a mobilját, nincs igazuk, mert szerintem tök természetes dolog, hogyha vki így viselkedik akkor az ember féltékeny lesz.

2011. febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
35%
Látom azért pontozni tudsz ha valaki nem melletted áll!!!
2011. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
48%

Megint itt a sok észlény, akik szerint a nő hibás, szegény pasi meg csak ártatlan áldozat.

Nevetséges az összes ilyen hozzászóló.

Gondolom ők otthon rabszolgamód vannak tartva, kuss a nevük, és mindent eltűrnek mint egy birka, itt is osztják az észt, nehogymár másnak jobb legyen mint nekik. -.-"

Van egy rossz hírem ezeknek a hölgyeményeknek:

NEM MINDENKI ILYEN BAROM!

2011. febr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
61%

13:33


Jaj, te kis butus!

Nem tünt még fel hogy ebben a rovatban a kérdezők 2%-a vár választ, tanácsot, míg amaradék 98% azt akarja hogy veregessék a vállát és azt mondják neki hogy te mindent jól csináltál és minden a másik hibája?

2011. febr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 napietus ***** válasza:
22%
undorító a másik telefonját nézegetni. nem biztos, hogy azért törölte ki, mert megcsal, inkább azért, hogy megkímélje magát és a Rólad benne kialakult képet az olcsó hisztidtől.
2011. febr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
92%

Ha igaz az, hogy a nőket az érzelmeik, a férfiakat a ráció vezeti, akkor nézzük meg logikusan.

Tegyük fel, hogy nem csal meg. De mondjuk keresi a nő egyéb okokból telefonon. A férjed azt gondolja: "A feleségem kutat utánam, meglátja. Mikor utoljára ez történt, vinnyogott, mint a fába szorult féreg. Ha most nem törlöm ki, megint meglátja, megint vinnyogni fog. Úgyhogy inkább kitörlöm."

2011. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!