Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsal a férjem? Mobilos téma!

Megcsal a férjem? Mobilos téma!

Figyelt kérdés

sziasztok.véleményeket kérnék,mert az életem felborult,és tehetetlen vagyok!imádom a férjem,de szerintem augusztus óta van valami közta és egy kolléganője között.

úgy kezdődött,hogy egyszer előbb ért haza,és csörgött a telefonja.ez a csaj volt,és hallottam amit mond.nyájasan beszélt,szi miújság?mire a férjem?semmi,már itthon vagyok....!

örült vitát csaptam,a férjem szerint kár volt.

azóta ellenőrizgetem a mobilját.

2hétig minden nap megnéztem,minden nap hívta a nő többször is.

akkor leültem vele,és elmondtam hogy 2hete ellenőrzöm,és hogy miért hívogassa a nő.

mire ő azt mondta munkával kapcsolatos.

érdekes mód azóta nincs benne a hívásinfóba ez a nő!!!

na,most múlthéten megnéztem megint a telefont,pénteken hívta a csaj,tegnap megint megnéztem,és csak a csaj hívása lett kitörölve,semmi más!!!

erre kérdőre vontam a férjem,ő azt állítja nem emlékszik hogy kitörölte volna!!!!

ennyire nem alázhat meg,hogy még ezek után is hazudik nekem,a szemembe!!!!

és nem érti miért vagyok kiborulva!!!!

szerintetek?

azt hittem egy csodás házasságban élek!!!!teljesen kivagyok!!!!!!


2011. febr. 28. 13:00
1 2 3 4
 21/33 napietus ***** válasza:
71%

ja, és ezzel a viselkedéseddel könnyen elérheted, hogy igaz legyen, amitől tartasz...ha így is-úgy is leb@szást kap, legalább oka legyen...én így gondolkodnék, pedig nő vagyok...és érzékeny a személyes dolgaimra...


mikor megismeretm a későbbi férjemet, és már kvázi együtt is éltünk, a testvérem számát úgy írtam be a telefonomba, hogy "Édesem". ha rákérdezett volna, repül. mindenki a saját telefonját nézegesse.

2011. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
82%

ma 13:38

Én nem vagyok észlény,és boldog házasságban élek..De ha már ott tartanék,hogy annyira nem bízom a férjemben,hogy állandóan ellenőriznem kell,és mindennapossá válnának a veszekedések akkor annak a házasságnak nincs értelme..

Érdekes,hogy ha egy nő ezt csinálja,mert szerinte a férje csalja akkor az rendben van..Természetes,hogy a feleség vitázik,és leskelődik a férje után...Ha viszont fordítva van,hogy a férj kutat,leskelődik a felesége után akkor a férje egy féltékeny barom,és így nem lehet egy nőnek élni,hogy minden nap ilyen féltékenységi jelenetekre menjen haza..Az már fel sem tűnt neked,hogy a férfiak többsége sem tud ilyen viták között élni????

Teljesen mindegy hogy van -e alapja vagy nincs annak amit a kérdező állít..De ha már nincs bizalom,ha már a kis agyába befészkelte magát a "MEGCSALÁS" ténye akkor miért görcsöl tovább? Az aki egy harmadik embert keres egy kapcsolatban azt el kell engedni..Menjen ha nem volt jó neki a feleség,vagy férj...

2011. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
80%

"...azt hittem egy csodás házasságban élek!!!!"


Kizárt. Akkor mást érthetünk ez alatt. Szerintem egy csodás párkapcsolatban a felek megbíznak egymásban, nem ellenőrizgetik egymás mobilját, nem csapnak oltári balhékat, elfogadják a másik fél magyarázatát, vagy akár azt is elviselik, ha nem tudnak a másik minden lépéséről. Persze, az is lehet, hogy az én meglátásaim a rosszak.


43/F

2011. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
63%

OK, akkor nézzük meg: abban az esetben, ha mindennapos kapcsolatban vagy egy ellenkező nemű kollégával, aki miatt a házastársad féltékeny: milyen megoldást tartanál reálisnak?

Miért titkolja, hogy továbbra is mindennapos munkakapcsolatban vannak, ha tényleg csak erről van szó?

Miért tagadta le a hívást is, mikor szembesítette, miért nem mondta azt, hogy nem akart megint jelenetet?

Hmm...??


Az meg szerintem rettentő szánalmas, mikor már mindenki tudja, hogy a férje félrekefél, csak a szerencsétlen felesége bizonygatja még mindig, hogy az ő férje a hűség mintaképe, soha nem nézne bele a telefonba, vakon megbízik a szavában.

Nem ok nélkül gyanakszik, nagyon is jó oka van rá.


Amennyiben mindannyian félreléptek, amint a férjetek féltékeny lesz, hát rólatok is megvan a véleményem.

2011. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Dönts! Megosztod a tortát a barátaiddal, vagy megeszel egy kalap szart egyedül? Itt neked kell döntened. Vagy megbocsátasz neki, ha meg is csalt, vagy lelépsz.
2011. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
50%

Ma 13:30 teljesen egyetértek veled!:)

Kedves kérdező szerintem is megcsal sajnos!:S

Én én nem ítéllek el amiatt hogy belenéztél a telefonjába,mert igen is adott okot rá!Más jel nem volt?

Nem dugta el előled a telefont vagy ilyesmi?

Én se kutakodok a párom telojába,mert nem ad rá okot(soha nem is adott)!

De ha adna szemrebbenés nélkül megtenném!

2011. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

sziasztok.köszönöm a gyors válaszokat.először is,senkit nem pontoztam le!nem várom hogy tutujgassatok,a véleményetekre vagyok kiváncsi,hát viseljem el azt,akár milyen is.

másik,5évig egyetlen egyszer nem néztem bele a telefonjába,soha semmilyen körülmények között!!!!az a rohadt hívás keltette fel a gyanakvásom!!!!maximálisan megbíztam benne,jobban mint az életemben!!!!

ezért nem érzem magam szemétnek,mert nem kutakodtam örökösen,csak úgy!

és ami a legfontosabb,van egy 1éves kislányunk!!!!

mégegyszer köszönöm a gyors válaszokat!

2011. febr. 28. 14:00
 28/33 anonim ***** válasza:
Látom itt vannak olyanok is, akiknek fogalmuk sincs mit jelent házasságban élni. Én nem vagyok házas ugyan, de voltam már én is ilyen helyzetben és amikor kérdőre vontam a párom, még én voltam a szemétláda, hogy hogy merek ilyet feltételezni róla. Aztán felhivtam a csajt és kiderülted a dolgok. Onnantól kezdve már nem tudta letagadni a csajjal való kapcsolatát és hiába törölte ki a hiváslistáját, nem hittem neki többé. Elköltöztam és ezzel éltem egyik legjobb döntését hoztam meg.
2011. febr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, az lenne a legjobb, ha megbeszélnétek a férjeddel a problémát,de nem ordítva meg csapkodva,hanem normálisan. Üljetek le, kérdezd meg tőle, hogy elégedett-e a házasságotokkal, ha nem miért nem, min kellene változtatnotok, vagy mivel érdemelted ki, hogy esetlegesen megcsal téged. Ne támadd le, inkább beszélgess vele, tudd meg, hogy mi az igazság.
2011. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 napietus ***** válasza:
"Látom itt vannak olyanok is, akiknek fogalmuk sincs mit jelent házasságban élni." Neked biztos nincs, mivel, mint írtad, nem vagy házas :) én viszont igen.
2011. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!