Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsal a férjem? Mobilos téma!

Megcsal a férjem? Mobilos téma!

Figyelt kérdés

sziasztok.véleményeket kérnék,mert az életem felborult,és tehetetlen vagyok!imádom a férjem,de szerintem augusztus óta van valami közta és egy kolléganője között.

úgy kezdődött,hogy egyszer előbb ért haza,és csörgött a telefonja.ez a csaj volt,és hallottam amit mond.nyájasan beszélt,szi miújság?mire a férjem?semmi,már itthon vagyok....!

örült vitát csaptam,a férjem szerint kár volt.

azóta ellenőrizgetem a mobilját.

2hétig minden nap megnéztem,minden nap hívta a nő többször is.

akkor leültem vele,és elmondtam hogy 2hete ellenőrzöm,és hogy miért hívogassa a nő.

mire ő azt mondta munkával kapcsolatos.

érdekes mód azóta nincs benne a hívásinfóba ez a nő!!!

na,most múlthéten megnéztem megint a telefont,pénteken hívta a csaj,tegnap megint megnéztem,és csak a csaj hívása lett kitörölve,semmi más!!!

erre kérdőre vontam a férjem,ő azt állítja nem emlékszik hogy kitörölte volna!!!!

ennyire nem alázhat meg,hogy még ezek után is hazudik nekem,a szemembe!!!!

és nem érti miért vagyok kiborulva!!!!

szerintetek?

azt hittem egy csodás házasságban élek!!!!teljesen kivagyok!!!!!!


2011. febr. 28. 13:00
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
78%
Hát, a kitörölt telefonhívás, a jó ürügy a beszélgetésekre, hogy kollégák, a „Most értem haza…”… Sajnos tapasztalatból mondom, hogy valami van. Plusz a női megérzés sosem csal, pláne nem egy feleségé. Nem mondom, hogy biztosan viszonyuk van, de valami vibrálás, valami szikra van köztük. Az, hogy törli a nő hívásait a híváslistából, azt jelenti, hogy vagy semmi komoly („csak” viszony) vagy még nem döntött. Nekem biztos kiverné a biztosítékot, és megcsörgetném a csajt, hogy halljam, hogyan köszönti a telefonban, és rákérdeznék, hogy voltaképpen mi van kettejük között, de ezt nem javaslom, többet árt, mint használ. Talán megkapnád a választ, talán nem, de a férjed tuti begőzölne – vagy inkább hallgatna, nem tudom, milyen vérmérsékletű. Én is maximálisan elítélem az egymás telefonjában való kutakodást, plusz aki keres, az mindig talál is, de jelen esetben én is belenéztem volna, sőt még az sms-eit is csekkoltam volna!
2011. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

egy jó szó van erre az egész: a "valami van"


ezt meg kell vele beszélned..mást nem tehetsz...

én nem tudnám megcsinálni, hogy hetekig figyelgetem, kozben pedig ugy tennék, mintha rendeben lenne minden..

mert beleorulnék

2011. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

kérdés, hogy ha megcsal, mit teszel?

mert ha annyira szereted, hogy így is vele maradnál, vagy anyagi okok miatt függesz tőle, stb. akkor ne nézz bele a telefonjába, ne kérdezz rá, stb.


ha ki tudsz lépni, igenis beszélj vele, még akár egy olyat is megejthetsz, hogy láttad őt... ha tagadja, jót nevethetsz, hogy csak vicceltem...

igazából mindegy milyen taktikával próbálsz rájönni mert ha már itt tartotok...

sajnálom!

2011. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!