Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsal a férjem?

Szerintetek megcsal a férjem?

Figyelt kérdés

van olyan hogy csörög a vezetékes telefon, felveszem és senki nem szól bele...de a férjem egyből fut (pedig utál telefonálni, sem is szokott), hogy na majd ő elküldi a francba a szórakozót. aztán túl sokat tölt a fürdőben, pedig eddig nem volt szokása. sokszor 2 órával később ér haza a melóból, ilyen olyan magyarázatokkal. rákérdeztem hogy van e valakije, de tagad...és még engem cseszett le, hogy hogy gondolhatok én ilyet és mi az hogy nem ismerem őt hogy egyáltalán ilyet feltételezek róla!


szerintetek megcsal vagy csak én vagyok paranoiás??


2011. febr. 28. 16:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem elég egyértelmű a helyzet ... meg.
2011. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Gyanús.
2011. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

Nem feltétlenül.

Nagyon hülyék lennének, ha az otthoni telefonon csevegnének ...

2011. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Megcsal.
2011. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%

Ne haragudj, de nagyon úgy tűnik. Még ne könyveld el ezt biztosra, de figyeld. Ne faggasd és ne légy ingerült vele, inkább lesd meg. Hidd el jobb ha így csinálod mert így kiderülhet, hogy jóban sántikál és valami meglepetést akar szervezni, de az is kiderülhet, hogy megcsal. Viszont ha nagyon faggatod és "piszkálod" akkor simán elhagy, később pedig bejelenti a világnak, hogy neki van máris új barátnője. Senki nem fogja azt igazán megtudni, hogy megcsalt, csak azt, hogy te féltékeny voltál és nem bírta melletted.

Nagyon remélem,hogy nincs igazam!

19/L

2011. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Minimum gyanús. A helyedben a végére járnék és nem dőlnék be a "hogy gondolhatsz rólam ilyet" dumának.
2011. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%

szerintem is megcsal :'(

de lehet hogy nem

mindenesetre nagyon nagyon gyanús!

2011. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
hát, lehet, h nem. de ezek a megcsalás tipikus jelei...szóval, sajnos nagyon valószínű, hogy igen
2011. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Amikor később ér haza, mire hivatkozik?
2011. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

ha felháborodott a kérdésen, akkor elég egyértelmű


aki nem csal meg, az nem háborodik fel, csak normálisan válaszol (pláne ha amúgy nem szoktál féltékenykedni)


vannak még árulkodó jelek:

pl. ideges lesz, ha meg akarod nézni a mobilján, hogy mennyi az idő (vagy ha csak szimplán a mobil közelébe mész)

aztán vannak tipikus hazugságok is... szerintem a kollegáinál érdeklődj, hogy sokat dolgoznak-e mostanában, hogy megy a cég, stb. (hogy ne legyen túl feltűnő, mert ha jóban van a kollegákkal, még lehet, hogy falaznak is neki)


vagy lepd meg a munkahelyén munkaidő végén


vagy öltözz be álruhába, és kövesd (egyik ismerősöm tényleg megcsinálta ezt, vett egy szett új ruhát, amit a férj nem ismert + napszemüveg +sapka, be is igazolódott a gyanúja)... bár ez utóbbit csak akkor, ha nem vagy ideges természetű... mindenesetre olcsóbb, mint a magánnyomozó :D

2011. febr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!