Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik pasit választanátok?

Melyik pasit választanátok?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy férfival, egy csapásra levett a lábamról. Minden szupi volt vele, mindent megadott nekem és nagyon szerettük egymást, 2 évig tartott a kapcsolatunk. Feleségül akart venni, és mint az álom, tényleg nagyon boldogok voltunk együtt. A végén egy külső tényező miatt drogozni kezdett. Mellette voltam mindvégig, míg már teljesen kitisztult és kezdett helyrejönni. Aki segített neki a leszokásban (és közben tartotta bennem a lelket), egy nagyon rendes pasi, akivel szép lassan szerelmesek lettünk egymásba. Ha lehet mondani, vele talán még nagyobb volt a szerelem, mint az előzővel. Közös jövőt terveztünk. Minden rendben volt, de egyszer amikor rátértünk a baba témára, kijelentette, hogy ő nem akar gyereket. Emiatt elköltöztem tőle, mert nagyon megbántott. Aztán egy barátjától megtudtam, hogy igazából nem lehet gyereke, de azért mondta nekem, hogy nem akar, mert nem akart "beteg"-nek tűnni előttem. Mivel nagyon szerettem, és nagyon hiányzott, visszamentem hozzá. Tovább folytatódott a kapcsolatunk, de egy idő után megint motoszkálni kezdett bennem a gondolat, hogy nem akarom baba nélkül leélni az életem, és a párom pedig nem akart örökbefogadni, szóval átbeszéltük a dolgot, és ismét különváltak útjaink. De nem szűntünk meg szeretni egymást. Közben az első, akivel két évig jártam, felépült a drogozásból, és normális életet él, rendes munkája van, megbízható, olyan, mint a drog előtt. És még mindig szeret. Újra udvarolgatni kezdett. Amikor együtt voltunk, minden annyira jó volt. Vele családot alapíthatnék, lehetne tőle gyerekem. De közben úgy érzem, jobban szeretem a másik férfit, akitől viszont sohasem lehetne gyerekem. Ti mit tennétek a helyemben?
2011. febr. 28. 14:33
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
A két férfi tud egymásról. A második igazából elengedett,mondván hogy azt akarja, hogy boldog legyek és tudjak családot alapítani, de valahányszor találkozunk, szenvedünk mindketten és érzem, hogy legszívesebben magával ragadna és soha többé nem engedne el, de nem akar a boldogságom útjába állni vagy a gátja lenni. Az első számú meg érzi, hogy lehet köztünk újra valami, de azt is tudja, milyen nagy szerelem volt köztünk a másodikkal és fél is, nehogy ismét elveszítsen miatta, ha összejövünk. Az egykori drogproblémája miatt nem aggódok, van olyan erős az akarata, hogy nem kezdené újra. Mindenesetre most az utolsó hozzászóló miatt kicsit elbizonytalanodtam.
2011. márc. 1. 15:26
 22/29 anonim ***** válasza:
hidd el itt nem arról van szó hogy ne lenne akarata és lehet hogy soha többé nem nyúlna hozzá de a vágy amit minden nap el kell nyomnia soha nem fog elmúlni:( és ez sajnos kihatással van a körülötte lévőkre és egy ilyen környezetbe akarsz szülni majd neki egy gyereket?!akkor már inkább egy biztos egészséges pont ahol nincsenek kételyek plusz ha ennyire szeret a második idővel ha látja hogy szenvedsz megenyhül és így vagy úgy belemegy a gyerek dologba.
2011. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Ezt tényleg ennyire kemény dolog leküzdeni? Amikor találkozunk, semmi nem látszik rajta. Nem használta sokáig, nem lehet ő kivétel? Jaj, minek ámítom magam? Talán csak szeretném azt látni, hogy működne a dolog. A második, hm, álmaim netovábbja, de hajthatatlan a gyerek témában. Sokat dolgozik, és azt hiszem az a baja, hogy zavarná egy gyerek. Istenem, mit csináljak?
2011. márc. 1. 17:00
 24/29 anonim ***** válasza:
Ha egy gyerek zavarna a masodikat a munkajaban, akkor elobb-utobb Te is zavarnad, hidd el.
2011. márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
utolsó igazad van az meg a másik fele.Inkább keress egy harmadikat,mert észérvvel házasodni nem érdemes,olyan vad szerelemben élni ahol ilyen könnyen elengednek egy volt drogoshoz nem érdemes.Mindenképpen keress valaki mást akivel nem lesz bonyolult az élet tiszta szívéből szeret és akar gyereket.Mert a vad szerelem hamar kihuny egy kis dolog miatt is az első szerelmed meg nem is igazi szerelem csak mindenáron akarsz valakit aki gyereket csinál neked és volt hozzá érzelmi kötődésed.
2011. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Többnyire mind nagyon elítélitek az egyes számút, pedig az csak egy kis megtévelyedés volt és rövid ideig tartott. Attól még nem rossz ember. Nem akarok harmadikat választani. A második sem rossz ember,csak a munkájának él, és nem egy volt drogoshoz engedett vissza, hanem megbeszéltük, hogy szétválunk, az első csak a függetlenné válásom után tűnt fel ismét az életemben. És a második sem tűnt el. Ez van, de hogy mi lesz?
2011. márc. 2. 22:42
 27/29 anonim ***** válasza:
Ugyan mar! Mit veded a dokit? Nyilt tudat, hogy igen, az ertelmisegek szippantjak am a Coke-ot. Ha hibatlanul van vadalmazva, az meg nem visz a drogokba, mas nala a problema. Bocsi, ismeretlenul, de nincs nagy velemenyem a dokidrol.
2011. márc. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Védem persze, mert jó ember ő, más is hibázik élete során, neki ez volt a vétke, hogy a droghoz nyúlt, de rég volt, túl lett rajta és azóta nem tévelyedett meg. Nagyon klassz két évem volt vele. De már annyian mondtátok, hogy vágyni fog a szerre és lehet még baj, hogy kezdek ellene fordulni és ez esetben a második iránti vágyam még erősebb, de ott meg ugye probléma a gyerek kérdés.
2011. márc. 3. 15:11
 29/29 anonim ***** válasza:

Dönts vagy az első, vagy egy harmadik mellett.

Amellett a férfi mellett, aki nem akar gyereket, nagyon boldogtalan lennél. Pár évig fűtene a szerelem, de aztán átfordulna gyűlöletbe, amiért megfoszt téged egy számodra ennyire fontos dologtól.. 10 év múlva pedig talán már az életedet is értelmetlennek fogod érezni, mert nem nevelheted fel a gyermekeidet.

2011. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!