Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik pasit választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Akivel jót el lehet beszélgetni, nagyon jó barát, lehet rá számítani, megbízható.. de nem olyan jó vele a szex-inkább olyan mint a lassú tűz. Vagy azt, aki belül enm tetszik, de vonz benne valami, rosszfius, vonzó karakterű, és a szex nagyon jó vele-mint egy mindent elsöprő tűzvihar. Az első a volt barátom, a második a mostani. De miért térnek vissza a gondolataim állandóan az elsőhöz, ha fizikailag nem volt olyan jó vele?
2011. júl. 25. 16:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
aki ilyen kérdést tesz fel, annak marad a vibrátor...
2011. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Egyiket sem választanám. Kitenném/elfelejteném mindkettőt, és arra koncentrálnék, hogy megszerezzem a kettő keverékét. Nem is értem, hogy élhetsz kapcsolatban olyannal, aki nem vonz belsőleg. Enélkül max. szexkapcsolatról beszélhetünk.
2011. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Az első mellett boldogabb és kiegyensúlyozottabb leszel, mint a második mellett. Ezt belül valahol tudod, ezért jut mindig eszedbe.
2011. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A nő általában a tűzviharra vágyik, aztán mire "felnő", tapasztal, kiköt a lassú tűznél.
2011. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én is ilyen gondban vagyok. Lehet egy harmadik kellene.:D
2011. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
szerintem nincs valaik rendben ezzel a kapcsolatoddal es azert gondolsz a regire, ahogy irtad a jelenlegi a rosszfiu, es alltalaban olyan tarsra vagyunk akiben meg lehet bizni hiaba jo a sex vele, ha egyeb nem mukodik, en heleydben egyiket sem valasztanam, letezik fiu a vilagom meg nagyon sok...:)
2011. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
A masodikkal csak egy a bibi. Elsopro tuzviahrkent viselkedik a tobbi novel is, melletted. Ha ez jo, nem banod, valaszd ot. A rossz fiubol egyszer rossz ember is lesz. Akkor mar nem lesz olyan vonzo, hidd el.
2011. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:31

Lehetek a stricid?

2011. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem, inkább akkor a vibrátor.:p
2011. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én biztosan az elsőt választanám.

De ez én vagyok, lehet, hogy más másként éli ezt meg.

Az biztos, hogy nekem a legfontosabb az az, hogy kedves legyen, jószívű, megbízható, gondoskodó, türelmes.

Nálam a szex is bizalmon alapul, illetve akkor jó, ha teljesen bízom a másikban, és én egy "rosszfiús" karakterben nem tudnék bízni.

2011. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!