Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik pasit választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Akivel jót el lehet beszélgetni, nagyon jó barát, lehet rá számítani, megbízható.. de nem olyan jó vele a szex-inkább olyan mint a lassú tűz. Vagy azt, aki belül enm tetszik, de vonz benne valami, rosszfius, vonzó karakterű, és a szex nagyon jó vele-mint egy mindent elsöprő tűzvihar. Az első a volt barátom, a második a mostani. De miért térnek vissza a gondolataim állandóan az elsőhöz, ha fizikailag nem volt olyan jó vele?
2011. júl. 25. 16:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"Nem, inkább akkor a vibrátor.:p"


elemed van hozzá?

2011. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Egyik se lenne hozzám való... Én is a kettő keveréke vagyok, csak lányban, és próbálok magamhoz hasonló pasit találni, feltéve, hogy va ilyen : / De még a semmi is jobb,minthogy ne illjünk össze...
2011. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ha kibékülsz a régivel, akkor a mostani fog hiányozni. Esetleg, egy semleges harmadik után kéne nézned.
2011. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Lehetnél te, cs félnék nehogy a végén a saját seggedbe kössön ki.:D
2011. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
én inkább olyat választanék, aki olyan elemi erővel éget át belülről, mint a plazma, aztán hirtelen jéggé dermed, de meglepetésre atombombaként robban fel benne az ösztön, hogy aztán radioaktív anyagként belémsugározza termékeny energiáját
2011. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
élvezd ki a szexet a mostanival, majd elmúlik a varázsa a dolognak, amikor rájöszz milyen üresfejű... és majd jön a harmadik... negyedik, vagyis akivel majd minden klappol..
2011. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
előttemlévő.. hahahaaa.. megírtad a frankót..
2011. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
És miből gondolod, hogy az ex még akar tőled valamit?
2011. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én inkább az elsőre szavaznék.Nekem egy rossz fiús pasi nem kellene, akár milyen szexis.
2011. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ja, szerintem azért fontos része egy kapcsolatnak az, hogy jó legyen a szex.. Szóval hogy a két fél kívánja egymást. Ezenkívül a belső ugyanugy nem elhanyagolható.. A legjobb lenne valaki, aki minden téren megfelel (most nem az apró butaságokra gondolok)
2011. júl. 25. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!