Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik pasit választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit választanátok? és miért? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

1. 17 éves,focista

Külsőre:olyan magas mint te,barna bőre van,izmos,rövid világosbarna haja,kék szeme van.

Viselkedésre:ha kell megvéd bármikor,hamar ideges lesz,nem önző,de keveset tud rád költeni,kicsit agresszív. Sokat lehet vele hülyülni,ki mondja azt amit gondol,bevállalós,hamar "felenged".


2. 17 éves,szintén focista

Külsőre:magas,vékony,alig izmos,tüsi haja van,barna szeme.

Belsőre:mindig hoz valami csokit neked,ünnepekkor hoz virágot stb.(ezzel próbál megfogni?).Halk ember,nem beszél sokat,nem mindig mondja ki amit gondol. Kissé untató,de nagyon szeret,és ezt mindig mondja. Gátlásos,nem szeret pl. barátnőid társaságában lenni.


Kit választanátok,és miért?


2011. ápr. 2. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyiket se. Nem vagyok homár.


74/F

2011. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőt választanám. Hogy miért? Mert a leírtak alapján talpraesettnek, határozottnak tűnik, viszont a második...
2011. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ebből választani. Ez számomra kevés információ.Soknak tűnik, de nem áll össze az igazi összkép. Biztosan bennem van a hiba, mert a felsorolt tulajdonságokhoz egy-egy ismerős kötődik.
2011. ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Második.


"ha kell megvéd bármikor,hamar ideges lesz,nem önző,de keveset tud rád költeni,kicsit agresszív."


Egyáltalán nem jön be, a békés, toleráns, türelmes embereket szeretem. Nem hinném egyébként, hogy ha szükség van, akkor a második bebújna az asztal alá inkább :D

De ha mégis így lenne, akkor egyik sem.


Ha a másodikkal lennék párkapcsolatban, akkor csak rám kell bíznia magát, én majd viszek bele elég izgalmat ;)

Viszont ha ezt sem hagyja, ha ettől is elzárkózik, akkor megint csak egyik sem.

2011. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"ha kell megvéd bármikor,hamar ideges lesz,nem önző,de keveset tud rád költeni,kicsit agresszív."


Ez pont nem a talpraesettség és a határozottság leírása - ellenkezőleg, komoly személyiségprobléméái vannak, és nulla férfiasság van benne. Engem az ilyen hapsik mindig egy kapálózó, hisztiző kisgyerekre emlékeztetnek. És vagy van önbizalma, de túlzott (egoista), vagy pont, hogy nincs (sarkítva, az kiabál, akinek a háza ég :D). Az utóbbira tippelek, mert ott van, hogy képes kiállni a barátnőjéért.

Egy nyugodt, higgadt, magabiztos kiállású ember, aki éretten és diplomatikusan kezeli a konfliktusokat, na az a talpraesett és a határozott.

2011. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A második unalmasnak tűnik, de legalább nem félnék tőle.
2011. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!