Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik pasit választanátok?

Melyik pasit választanátok?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy férfival, egy csapásra levett a lábamról. Minden szupi volt vele, mindent megadott nekem és nagyon szerettük egymást, 2 évig tartott a kapcsolatunk. Feleségül akart venni, és mint az álom, tényleg nagyon boldogok voltunk együtt. A végén egy külső tényező miatt drogozni kezdett. Mellette voltam mindvégig, míg már teljesen kitisztult és kezdett helyrejönni. Aki segített neki a leszokásban (és közben tartotta bennem a lelket), egy nagyon rendes pasi, akivel szép lassan szerelmesek lettünk egymásba. Ha lehet mondani, vele talán még nagyobb volt a szerelem, mint az előzővel. Közös jövőt terveztünk. Minden rendben volt, de egyszer amikor rátértünk a baba témára, kijelentette, hogy ő nem akar gyereket. Emiatt elköltöztem tőle, mert nagyon megbántott. Aztán egy barátjától megtudtam, hogy igazából nem lehet gyereke, de azért mondta nekem, hogy nem akar, mert nem akart "beteg"-nek tűnni előttem. Mivel nagyon szerettem, és nagyon hiányzott, visszamentem hozzá. Tovább folytatódott a kapcsolatunk, de egy idő után megint motoszkálni kezdett bennem a gondolat, hogy nem akarom baba nélkül leélni az életem, és a párom pedig nem akart örökbefogadni, szóval átbeszéltük a dolgot, és ismét különváltak útjaink. De nem szűntünk meg szeretni egymást. Közben az első, akivel két évig jártam, felépült a drogozásból, és normális életet él, rendes munkája van, megbízható, olyan, mint a drog előtt. És még mindig szeret. Újra udvarolgatni kezdett. Amikor együtt voltunk, minden annyira jó volt. Vele családot alapíthatnék, lehetne tőle gyerekem. De közben úgy érzem, jobban szeretem a másik férfit, akitől viszont sohasem lehetne gyerekem. Ti mit tennétek a helyemben?
2011. febr. 28. 14:33
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
nem drogos! Orvos, és szexuális zaklatással vádolta meg egy ápolónő (alaptalanul!), ezt nem merte nekem elmondani és a droghoz nyúlt. Azt hitte, elhagynám emiatt.
2011. febr. 28. 15:18
 12/29 anonim ***** válasza:
jó jó akkor aki drogos volt!!
2011. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg a gyereket az elsővel és éld le az életed a másodikkal.
2011. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 tetris ***** válasza:

Szerintem mindegy melyiket választod, mert ha a drogost választod, akkor a másik után fogsz vágyakozni. Ha pedig a másikat választod, akkor a drogos után fogsz epekedni.

Én azt csinálnám, amit az egyik hsz már ajánlott. Hozzámennék a sterilhez, és a gyermekem a drogostól lenne.

2011. febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Ha a második egyáltalán nem akar gyereket, akkor felesleges úgy hozzáállni, hogy az elsőtől majd teherbe esel, és vele felnevelitek..

Egy picit pozitívabbra festetted a képet számomra azzal, amit leírtál a "drogos" férfiról. Azt hittem sokkal züllöttebb körülmények között nyúlt narkó után.. Így most egálban vannak a szememben.

Ne az alapján dönts, hogy kivel szeretnél jobban ágyba bújni, hanem hogy hosszú távon kivel lehetne kiegyensúlyozottabb, boldogabb, stabilabb kapcsolatod. Ha a második férfi eltűnik az életedből, valószínűleg idővel elmúlik az epekedés is, hiszen nem lesz előtted a tiltott gyümölcs. Ahogyan egyre jobban átengeded magad az elsőnek, úgy válnak egyre biztosabbá az érzéseid is vele kapcsolatban. A másikkal viszont tudatosan el kell kerülni a találkozást egy darabig!

Mint a válaszomból kiderül, szerintem neked az elsőt kellene választanod. Hogy én hogyan döntenék, azt nem tudom..

2011. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
ekkora drámát, én az elsőt hagynám mert akármilyen rendes is az ilyen sosem gyógyul meg teljesen(persze nem nyúl megint a drog után de mindig vágyni fog rá és az sem jó neked)a másodiknál meg istenem nem hallottál még arról hogy a spermáját sterilen beléd helyezik tehát szex nélkül csináltok gyereket:P jó pénzbe kerül nem is kevésbe de attól még létezik.és persze előtte sok orvosi vizsgálat van de ha tényleg annyira szereted ez nem lehet probléma
2011. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Számomra a nem lehet gyereke nem azt jelenti, hogy impotens, hanem hogy nemzőképtelen, vagyis alkalmatlan donornak! Tehát ő biológiai apja nem lehet egyáltalán a gyermeknek! Vagy nem erről lenne sző?
2011. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő szándékot mindenkinek. Egyre jobban az első felé húzok, ha az eszemre hallgatok, hisz ő rendes, szeret, elvenne feleségül, lehetne közös gyermekünk. Hosszú távon vele talán boldogabb lehetek. A szívem húz csak jobban a másodikhoz, de gondolkoztam már sokat, és igaz, hogy őt tartom életem igazi, nagy szerelmének, mindez nem elég, mert kerek perec kijelentette, hogy bár neki nem is lehet saját gyereke, egyáltalán nem is akar. Szóval hiába a nagy szerelem és hiába klappol minden, én úgy érzem, nem élhetem le az életem gyerek nélkül. Mivel egy városban élünk, és munkájukból adódóan a két férfi ismeri is egymást, nehéz lesz megoldani, hogy ne találkozzunk, vagy ne halljak róla híreket, de a jövőbeni boldogságom érdekében azt hiszem, ezt kell tennem, meg kell próbálnom kizárni a 2. számút az életemből, bármilyen fájó is, és az 1. számúval rátalálni újra a boldogságra. Tudom, hogy szenvedni fogok még jó darabig, de ez lesz a helyes döntés. Köszönöm az érveléseiteket. Drukkoljatok kérlek nekem!
2011. márc. 1. 09:55
 19/29 anonim ***** válasza:
Mit szol a ket ferfi a dilemmadhoz? Tudnak egymasrol? Csak nehogy a ket szek kozott a foldre essel.
2011. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
háát nem akarlak megbántani de te nem vagy normális!!mert aki egyszer akár akaratból akár önhibáján kívül de drogos lesz azzal végig szenvedni fogsz akkor is ha szeret, mert ő végig szenvedni fog és ez rád is kihat.ha pedig a második nem akar gyereket de az a szíved választottja válaszd azt mert észérvből még soha nem volt boldog házasság hisz a biztos szerelem miatt házasodnak általában össze-.-"!!de ha mindenképpen kell neked egy gyerek akkor keress egy harmadikat, de ne válassz egy volt drogost, a nagynéném gyógyszerfüggő volt de állítólag már kigyógyult mégis kész szenvedés nézni az arcát,mert az utána való vágy soha ismétlem SOHA nem múlik el.kívánok neked minden szépet és jót a jövőben és szerelemben csak akkor kell az észre hallgatni ha el kell hagyni valakit nem pedig ha hozzá menni-.-"
2011. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!