Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik pasit választanátok?

Melyik pasit választanátok?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy férfival, egy csapásra levett a lábamról. Minden szupi volt vele, mindent megadott nekem és nagyon szerettük egymást, 2 évig tartott a kapcsolatunk. Feleségül akart venni, és mint az álom, tényleg nagyon boldogok voltunk együtt. A végén egy külső tényező miatt drogozni kezdett. Mellette voltam mindvégig, míg már teljesen kitisztult és kezdett helyrejönni. Aki segített neki a leszokásban (és közben tartotta bennem a lelket), egy nagyon rendes pasi, akivel szép lassan szerelmesek lettünk egymásba. Ha lehet mondani, vele talán még nagyobb volt a szerelem, mint az előzővel. Közös jövőt terveztünk. Minden rendben volt, de egyszer amikor rátértünk a baba témára, kijelentette, hogy ő nem akar gyereket. Emiatt elköltöztem tőle, mert nagyon megbántott. Aztán egy barátjától megtudtam, hogy igazából nem lehet gyereke, de azért mondta nekem, hogy nem akar, mert nem akart "beteg"-nek tűnni előttem. Mivel nagyon szerettem, és nagyon hiányzott, visszamentem hozzá. Tovább folytatódott a kapcsolatunk, de egy idő után megint motoszkálni kezdett bennem a gondolat, hogy nem akarom baba nélkül leélni az életem, és a párom pedig nem akart örökbefogadni, szóval átbeszéltük a dolgot, és ismét különváltak útjaink. De nem szűntünk meg szeretni egymást. Közben az első, akivel két évig jártam, felépült a drogozásból, és normális életet él, rendes munkája van, megbízható, olyan, mint a drog előtt. És még mindig szeret. Újra udvarolgatni kezdett. Amikor együtt voltunk, minden annyira jó volt. Vele családot alapíthatnék, lehetne tőle gyerekem. De közben úgy érzem, jobban szeretem a másik férfit, akitől viszont sohasem lehetne gyerekem. Ti mit tennétek a helyemben?
2011. febr. 28. 14:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ha a gyerek fontosabb mindennél, akkor seril és örökbefogadni sem akaró pasival ne kezdj. Ha az exdrogosban nem tudsz megbízni, hogy tiszta marad és nem is szereted igazán már, akkor inkább keress egy harmadikat.
2011. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
neked kell eldöntened,mennyire fontos a gyerek az életedben. és sosem akartam sajátot szülni,mégis,amikor kiderült,hogy a férjemnek nem lehet,hirtelen úgy éreztem,bármit megadnék egy kisbabáért. mostanra lenyugodtam, de a házasságunk ráment erre a tényre.
2011. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon nehéz döntés, én sem jobban mondva elég nehezen tudnék dönteni.

Viszont én választanám azt a férfit akinek lehet gyereke, aki szeret és újra udvarolgat nekem,mivel egykoron én is szerettem őt szinte biztos lennék abban hogy ez újra előjöhetne.

De persze itt nem muszáj senkire hallgatni hallgass a szívedre

2011. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Együtt maradnék a szerelmemmel és donorspermával vállalnék babát. Egy kapcsolat megkoronázása lehet egy baba, de nem az értelme!!!!!!!
2011. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Hagynam minkettot, keress egy harmadikat. Egyik nem beszamithato, kicsapongozo eletet el, a masikba csak azert lettel szerelmes, mert akkor bukkant fel, mikor elsovel gondjaid voltak. Masodiknak nem ugyanolyan elkepzelesei vannak a jovore mint Neked. Egyik sem lenne jo hosszu tavra.
2011. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
A drogost semmiképp, és mivel nem szeretnék gyereket a másodikat. De ha te szeretnél (sajátot) akkor lehet inkább másikat kellene keresned.
2011. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Egyetértek! Keress egy harmadikat!
2011. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

A drogosban többé nem tudnék bízni, hiszen nem létezik olyan, hogy valaki leszokott, hanem csak éppen tiszta.

Ha a másikat egyértelműen jobban szereted, tehetnél vele egy próbát. Ismerek tökéletes családokat, ahol a férfinak nem lehetett gyereke, de mesterséges megtermékenyítéssel (ismeretlen donorral) mégis született gyermekük, és a férfi az életénél is jobban szereti a kislányát. Ha ő így szeretne gyereket, (és te is) akkor nem látok rá okot, amiért el kellene hagynod!

2011. febr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz... Az elsőben megbízok, mióta kitisztult, stabil. És tényleg szerettük egymást. Tudom, hogy tudnám megint szeretni, de valahányszor felbukkan az életemben a 2. számú, rájövök, hogy őt szeretem jobban. Attól félek, hogy ha összejövök újra az elsővel, és kapcsolatunk idején találkozok a másodikkal, egymásba gabalyodunk, mert nem tudunk ellenállni a vonzalomnak. A 3. szóba sem jöhet, mert még az előzőekből sem szerettem ki. Normális életem lehetne az elsővel, csak félek, hogy elcsábulok a másoiktól, ő viszont nem akar gyereket, én előbb-utóbb igen.
2011. febr. 28. 14:51
 10/29 anonim ***** válasza:
Együtt maradnék azzal akinek nem lehet gyereke és a drogostól lenne gyerekem.
2011. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!