Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem eléggé fura ez.Én biztos nem tudnék így élni.


2011. febr. 26. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mások az igényei. Egyesek nem bírnák egy hétig se "földi örömök" nélkül, mások egy életet leélnek így. Az egyik barátnőm 34 éves, bár nem szűz, de abszolút semmi igénye nincs semmilyen szexuális vagy szerelmi életre. Mindenki másmilyen.
2011. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség,hogy azért él több életet mer nem szexelt.Esetleg az hogy semmiféle betegséget így nem kapott így el de amúgy nem attól él ilyen sokat.Gondolom ivott,de mértékkel.Az alkoholt régebben nem arra használták hogy berugjanak tőle hanem,hogy gyógyuljanak vagy sebre tették.Az alkohol tisztítja a bélrendszert.Ezzel nem azt mondom hogy annyit kell inni amíg nem látunk de mértékkel,nagyon sokat számít.A másik gondolom nem bagózott.
2011. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mese habbal. Nem a szexmentesség, hanem a születés időpontja, a fiatal korban megevett egészséges ételek és az azóta is megtartott más jó szokások az oka. A szexmentességet azért írja, mert jó érzés neki, ha ő szívott, szívjon más is.
2011. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs semmi igényem a szexre... Van ilyen. Bár én azért nem akarok 103 évet élni, 60-65 bőven elég lesz. :D
2011. febr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Saját magáról jó kis "statisztikát" készített. A boldog, kiegyensúlyozott lelki beálíítottsága miatt inkább, és a genetikája is sokat tehetett az ügy érdekében.
2011. febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: elfelejtettem írni, hogy mindazonáltal én sem hiszem, hogy a szexmentesség miatt élt ennyit. Az egy dolog, hogy nem volt rá igénye. Jó genetika, ez számít, és a tudatos életmód. Nem dohányzott, nem evett szemetet, stb.
2011. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én most itt konkrétan nem arra gondoltam,hogy a szexmentesség miatt élt ilyen sokáig,hanem hogy hogy lehet élni úgy hogy soha nem vagy szerelmes,nem tetszik senki,még csak nem is csókolózol senkivel?A szex még hagyján,de ez?Mert ő azt mondja,hogy soha nem volt barátja sem.Én ezt elképzelhetetlennek tartom...
2011. febr. 26. 15:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem is van hogy valaki külsőre megtetszik, esetleg még jó fejnek is tartom, de konkrét kapcsolatot egyáltalán nem szeretnék, mert kényelmetlen helyzetnek tartom. Túl sok mindenről kellene lemondani és konkrétan semmit nem kapnék érte cserébe. Szóval nekem egyáltalán nem fura hogy van ilyen, inkább azt tartom furcsának, hogy mindenki ennyire Barátra/barátnőre, családra vágyik.
2011. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A néni még az oldschoolból való. Akkoriban nem úgy ment, hogy minden jöttmenttel kipróbálták a szexet, aztán jöhet a házasság a kiválasztottal. Ráadásul az ő fiatalkorában a háborúk miatt sok férfi odaveszett a fronton. Sok nő éppen ezért félt is belemenni kapcsolatba, vagy épp a nagy fiatalkori szerelme udvarlója járt így, akinek a menyasszonya volt talán. Abba a korban nem nagyon ugráltak az emberek, aztán így maradt. Talán tradíció, talán neveltetés, vagy egy sajátosan értelmezett hűség miatt. De biztos, hogy nem ő az egyedüli, mert megélte a 103 éves kort!
2011. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mese habbal, én el nem hiszem ezt. alapvető emberi igény a szexuális kielégülés, szerelem-szeretet. ha ne adj Isten mégis csak igaz, akkor gratulálok a mamának, volt értelme élni 103 vagy mennyi évet. az élet egyik, ha nem a legjobb része.
2011. febr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!