Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok-e úgy, hogy a gyereke...

Jártatok-e úgy, hogy a gyereketek rátok nyitott?

Figyelt kérdés
Gyerekek fürödtek kb. 8-10 évesek lehettek, mi viszont a szobában munkába indulás előtt egy gyors menetet akartunk nyomni. Fürdésnek hamarabb vége lett, lányunk ránk nyitott, éppen mindketten csupaszok voltunk és egymással összeborulva mint a zsíroskenyér. Nem hibáztattuk a gyereket sem mert nem tudhatta azt sem, hogy mi a szobában vagyunk. Mi viszont rá sem gondoltunk, hogy most hamarabb végeznek.
2011. febr. 23. 15:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%
szó se volt rola hogy el akarja hagyni.gondolom csak zavarba jött.meg kiváncsi hasonló sztorikra.
2011. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

15:14 es nem tud szöveged értelmezni.

,,LÁNYUNK ránk nyitott.,,

2011. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
73%

15:04 vagyok.

Jaj, ezer bocsánat, félre olvastam a kérdést, de mostmár értem, sorry még egyszer! :D

Hát akkor semmi vész...rám egyszer a szülők nyitottak rám még az exemmel menet közben, de egy "bocsi"-val el volt intézve. Bár ez nyilván más, mint egy gyereknél, de amit mondtam erre vonatkozólag, azt fenntartom, mondd el neki, hogy szeretitek egymást és azért csináltátok. :)

2011. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
76%

15:14*

Bocsi még egyszer!

2011. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
91%
Én óvodás voltam, mikor anyámat és a barátját megleptem szex közben. Pontosabban anyám éppen vette fel a pizsamáját, mert meghallotta, hogy felkeltem, a pasija meg pucéran ugrott be a takaró alá. Nem foglalkoztam volna vele, hogy mit csináltak, de anyám 1 órán keresztül cirkuszolt velem, hogy mondjam meg mit láttam. Nem hitte el, hogy semmi mást, csak a meztelenséget. Emlékszek már sírtam a végén, de akkor sem hagyta abba. Végül annyit mondott, hogy bírkóztak egy kicsit és azért meztelenül, mert meleg volt. Akkor nem tudtam, miért kellett egy kis játékból ilyen nagy ügyet csinálni. A veszekedés miatt viszont maradandó élmény lett és a mai napig emlékszek a jelenetre. Pár év múlva megtudtam, hogy mit csináltak akkor.
2011. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
nálunk barátom kistesója(3 éves) jött be, mert elfelejtettük bezárni az ajtót. szerencsére még rajtunk volt a ruha, és arra, h kezünk a másik ruhája alatt volt, azt hitte, hogy megcsikáljuk egymást. :)
2011. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
35%
Egy ilyen koru gyerekben,meg ha tudja is hogy mit csinaltok,komoly traumat okozhat,velem soha sem tortenne meg ilyesmi.Gaz hogy valaki ennyire felelotlen.
2011. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs benn semmi féle felelőtlenség. Ekkora gyerek felérte ésszel, hogy szülei mit csinálnak és kész. Töbször nem nyitotta az ajtót kopogás nélkül és talán mi is jobban vigyáztunk.
2011. febr. 23. 15:57
 19/26 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan már! Ne legyetek már ennyire prűdek! A gyereknek el kell magyarázni, hogy mit látott, nem hülyék a gyerekek, megértik! De minél nagyobb cirkuszt csináltok az egészből, annál jobban felkavarjátok szegényt és akkor nem arra fog emlékezni, amit látott, hanem arra, hogy mennyire nagy ügyet csináltatok belőle... Úgyhogy csak lazán! :)
2011. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
96%

Velünk még nem történt ilyen, mert még csak 1 éves a gyerek, még menni se tud...

De én annó kislány koromban rányitottam anyáékra. Nem emlékszem hány éves lehettem, de mivel öcsém még nem volt meg, 6 évesnél fiatalabb voltam. Akkoriban kezdtek átszoktatni a másik szobába, hogy egyedül aludjak. Ott hagytak a szobába, de valamiért vissza akartam menni hozzájuk kis idő múlva. Pont a közepén találtam őket. Azonnal leordították a hajamat is, hogy menjek vissza a szobámba! Nagyon rosszul érintett a dolog, akkor még nem tudtam mit csináltak, beszélni nem beszéltek róla utána sem. Annyit értek el vele, hogy soha nem mertem tőlük kérdezni, és soha többet nem mentem át az ő szobájukba! Azt is tudom mostmár felnőtt fejjel, hogy én mindent meg fogok tenni, hogy mi ne kerüljünk majd ilyen szituba a gyerekeinkkel. És ha mégis, akkor sem fogom úgy csinálni, ahogy velem csinálták annó! Én azt szeretném, ha majd a gyerekeim mindenben megbíznának bennem, beleértve a szexualitást is. Én nem tudtam erről beszélni anyáékkal!

2011. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!