Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok-e úgy, hogy a gyereke...

Jártatok-e úgy, hogy a gyereketek rátok nyitott?

Figyelt kérdés
Gyerekek fürödtek kb. 8-10 évesek lehettek, mi viszont a szobában munkába indulás előtt egy gyors menetet akartunk nyomni. Fürdésnek hamarabb vége lett, lányunk ránk nyitott, éppen mindketten csupaszok voltunk és egymással összeborulva mint a zsíroskenyér. Nem hibáztattuk a gyereket sem mert nem tudhatta azt sem, hogy mi a szobában vagyunk. Mi viszont rá sem gondoltunk, hogy most hamarabb végeznek.
2011. febr. 23. 15:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Velünk még ilyen nem történt.

Egyébként ti mit mondtatok a kislánylak?

2011. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

gyerekem nincs,de öcsémmel elég nagy a korkülönbség köztünk

6 éves volt kb,és berontott,hogy azon nyomban szereljem meg a biciklijét...mi meg ledermedve néztünk,arra nem volt időnk hogy egy paplant magunkra huzni,ő ment tovább a dolgára,nem zavartatta magát

2011. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ő már tisztában volt azzal, hogy mi mit csinálunk, így lényegében nem kellett magyarázkodni.
2011. febr. 23. 15:10
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hála a jó égnek még nem volt ilyen. Igaz, az én fiam még csak 3 éves, ha alszik, akkor akár a falat is bonthatnám, arra se ébredne fel :) Tapasztalatból tudom, egyszer éjjel a szobája ajtaja előtt leejtettem egy teli fazekat, iszonyat nagyot szólt, de meg se moccant rá. Szóval ha alszik, akkor semmi vész, ha meg nem alszik, akkor nekem eszembe se jutna, úgy félnék, hogy meglátja, nem tudnék én úgy ellazulni.
2011. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak akkor traumatizálja agyereket, ha a szülők nagyon zavarba jönnek, mintha "bűnt" követtek volna el. Vagy ha letolják,hogy miért ment be.
2011. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Ránk csak egy szállásadó néni nyitott ránk egy külföldi túrázáskor. Mert mi ahogy bementünk a szobába, csak úgy ruhában...

És a néni még bejött, mert elfelejtett valamit mondani a kulcsokkal kapcsolatban.

Szóval bejött és látta, hogy mi ott idétlen pózban és még ruhában... És úgy megijedt, hogy kiszaladt és ő szégyellte magát.

Ha ezt egy gyerek látta volna, talán játéknak hitte volna. :-))

2011. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
Soha. Nappal,ha otthon can egyrészt képesek vagyunk uralkodni magunkon,de ha véletlenül mégsem,akkor bezárjuk a szoba ajtaját. Egy felnőttnek azért ennyire illene gondolkodni.
2011. febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
5%

Nem értem a kérdést... Most azért fordult meg a fejedben, hogy elhagyott a párodat, mert rátok nyitott a gyerek? Az mit oldana meg?

Most már meglátott, nem tudsz mit csinálni. Hát mondd el neki, hogy szeretitek egymást, azért csináltátok ezt, meg fogja érteni, főleg akkor, ha már fel van világosítva és érti. :)

Amúgy szabad kérdeznem, hogy még új ez a kapcsolat? Gondolom nem ő a gyerek apja (vagy anyja, ha férfia vagy...nem írtad), akkor még azt is el kell mondanod nekik, hogy ő az új társad...

2011. febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi hárman voltunk testvérek, de 3 éves korunktól nem voltunk a szülői hálóban.Se nappal, se éjjel.Kopogtunk,(vagy jó hangosan bőgtünk) és ha anya bent volt, akkor kijött.Elintézte, amit kértünk, éjszaka lefektetett,betakart és visszament.
2011. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
15:14, ???????????????????????????????????
2011. febr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!