Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon én is lehetek jó anya majd?

Vajon én is lehetek jó anya majd?

Figyelt kérdés

Néha eszembe szokott jutni, hogy vajon megfelelő leszek-e majd. Bár még kilátásban sincs, hogy legyen gyerkőcöm, de ahogy látom az ismerősöket ahogyan babáznak, az jut eszembe, hogy én lehet nem tudnék így boldogulni...

Sőt még néha az is megfordul a fejemben, hogy lehet a szülést sem bírnám ki, vagy a terhességet....

Annyira h*lye vagyok hogy ilyeneken gondolkozom, mert amúgy pedig nagyon szeretnék majd gyereket, de mégis ilyenek jutnak eszembe...


Igaz nagyon önbizalom hiányos vagyok, talán ezért van.


2011. febr. 23. 14:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hasonló kérdést akartam feltenni. :) Vagyis engem a napokban megszállt valami, és annyira babáznék. vagyis saját gyereket akarnék. de nem most lesz. én inkább attól félek, hogy a mai világban mikor van megfelelő idő rá? hisz saját lakásra sem lesz soha pénzünk a párommal, ha így haladunk. :( tényleg ma már csak azt látom, hogy úgy csúszik be a baba a fiataloknak. de talán így van rendjén?
2011. febr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. márc. 20. 17:19
 13/15 anonim ***** válasza:
hámeméne
2011. márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én mint férfi, azt tudom mondani-tényleg nem kell vakarózni-míg nem viszket. Különben jó, hogy ezekkel foglalkozol, Talán a Karma is figyel Rád,nemcsak mi.
2011. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó anya leszel. Én azt sem tudtam, hogy kell egy kisbabát felemelni, a kórházban is mindig attól rettegtem, hogy nem jó fogom, stb. De nagyon hamar belejöttem, pedig nem volt segítségem. Hidd el, ha majd eljön az ideje, menni fog!
2011. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!