Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehetek ennyire önző,...

Hogy lehetek ennyire önző, rossz anya?

Figyelt kérdés
Az éjjel kislányomba belebújt az ördög, kétszeri ébredés helyett 6szor kelt,és ha nem kapott cicit olyan hisztit levágott,hogy alig kapott levegőt(9 hónapos). Reggel ugyanez korábban kelt másfél órával mint szokott,ordítva,hogy márpedig neki rögtön cici kell. De annyira begőzölt attól,hogy felhúztam a redőnyöket és rögtön nem vele foglalkoztam,hogy már kapkodott a levegő után. Én hülye meg hangosan rászóltam,persze semmit nem javult a helyzet,kivittem és gyorsan kis hideg vízzel megmostam az arcát. Ne etőől meg olyan keservesen elkezdett sírni és olyan szemekkel nézett rám, hogy Anya,te ezt miért tetted???. Megpuszilgattam,kapott cicit és mosolygott. Azóta olyan lelkiismeretfurdalásom van.
2011. aug. 25. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lennél rossz anya?

Nem vagy az csak egyszerúen fáradt vagy!


4 gyerkőc anyukája

2011. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Hááát mit mondjak! Nem vagy rossz anya egy cseppet sem. De azt tudod, hogy nem vezet semmi jóra amit tettél. Én megértem, hogy türelemtelen volt a lányod és felment benned a pumpa, de vagy türelemre próbálod nevelni, vagy puszilgatod és bocsánatot kérsz tőle. Így lassan, de biztosan a fejedre fog nőni.
2011. aug. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Türelem, tényleg nem kellett volna szegényt megmosdatni. Biztos van valami baja, amiért ezt csinálta.

Inkább derítsd ki, mi a baja, ahelyett, hogy bántod.

2011. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Melege volt.

A 6 kelés nem is olyan rossz. Enyém kelt vagy 20-szor ma éjjel.

Türelem türelem

2011. aug. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a meleg miatt nyűgösebb. Az én lányom is egyfolytában kelt éjszaka, de már második napja :) Ha elalszik délelőtt lefekszem egy kicsit én is. :)
2011. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jaj, ne úgy képzeljétek el,hogy nyakon öntöttem egy pohár vízzel!

De már alig vett levegőt szegénykém, bevizeztem a tenyerem és úgy megmostam egy picit az arcát!!

De biztos nem a melegtől,elég kellemes 22 fok volt éjszaka a lakásban. De azért igyekszek türelmesebb lenni....

2011. aug. 25. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!