Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni hogy a...

Hogyan tudnám elérni hogy a tesómmal ne legyünk szégyenlősek egymás elött?

Figyelt kérdés
több helyen is olvastam hogy a testvérek látják egymást meztelenül. engem nem zavar ha lát de ha ő van meztelenül és véletlenül meglátom akkor egyből elkezdi takargatni magát. de szerintem ha ilyen téren nem lennénk szégyenlősek akkor sokkal nyiltabbak lennénk és a gondjainkat is öszintébben meg tudnánk beszélni.
2011. febr. 23. 14:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy??

60??

2011. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én utoljára 5 évesen láttam a tesómat pucéran...igaz, hogy ő fiú, én meg lány, de ilyesmi sosem fordult meg a fejemben, hogy miért is nem flangálunk pucéran a lakásban...még ha fürdünk, akkor is magunkra zárjuk a fürdőt, meg öltözni se egymás előtt öltözünk, meg vetkőzünk...és nagyon jóban vagyok a tesómmal. Nem ettől függ.
2011. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hiába fiúk vagytok, sokan nem szeretik mutogatni magukat, vagy mert félelmei vannak, vagy pedig személyiségéből adódóan. Ez nem azt jelenti, hogy nem lehet sokkal nyíltabb a kapcsolatotok, csak másképp kell próbálkozni.

Próbálj meg egyszer olyan problémával közeledni felé, ami kicsit kellemetlen rád nézve, kérd a véleményét, így tudatosul benne, hogy te sem vagy tökéletes vagy sérthetetlen, és bátrabban fordul hozzád bármilyen témában.

2011. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!