Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni hogy a...

Hogyan tudnám elérni hogy a tesómmal ne legyünk szégyenlősek egymás elött?

Figyelt kérdés
több helyen is olvastam hogy a testvérek látják egymást meztelenül. engem nem zavar ha lát de ha ő van meztelenül és véletlenül meglátom akkor egyből elkezdi takargatni magát. de szerintem ha ilyen téren nem lennénk szégyenlősek akkor sokkal nyiltabbak lennénk és a gondjainkat is öszintébben meg tudnánk beszélni.
2011. febr. 23. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem attól lesztek jó testvérek hogy látjátok-e egymást pucáran vagy sem.
2011. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg az lenne furcsa, ha pucéran flnagálnátok egymás előtt, szemérem-érzet nélkül. És mondom ezt úgy, hogy még azt sem tudom, fiúk vagy lányok, vagy vegyes-testvérpáros vagytok-e? Mi vegyes vagyunk, de el nem tudom képzelni, hogy direktbe pucérkodjunk egymás előtt...
2011. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
fiuk vagyunk
2011. febr. 23. 14:08
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A húgommal mindent, de MINDENT megbeszélünk, és utoljára akkor voltunk egymás előtt pucérak, mikor én 6 éves voltam, ő meg 3.

23/L

2011. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó, ha testvérek nem szégyenlősködnek egymás előtt, de szerintem már nem tehetsz semmit, benne már ez az érzés van.

Amúgy biztos abban a korban is van, amikor serdül és minden ciki, talán az a baja, hogy kicsinek tartja a pélót, vagy ilyesmi.

Ettől függetlenül lehettek jó tesók nagyon is.

2011. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha mindketten fiúk vagytok, akkor érthető lenne. Elképzelhető, hogy nem barátkozott meg a méretével, és azt hiszi, hogy kinevetnéd (sajnos van, hogy emiatt szégyellik magukat). Mi hárman vagyunk lány tesók, anyával négyen probléma nélkül, apa elől viszont inkább bújunk. No nem azért, mert olyan, hanem így szoktuk meg, pont azért, hogy nehogy véletlenül mást gondoljunk felnőtt fejjel... Szóval ha most elkezdenék meztelenkedni apa előtt, igencsak zavarba jönne. Nem tudom, hány évesek vagytok, de ha eddig is privátban öltöztetek, akkor nem nagyon lehet ezen változtatni (bár szerintem nem is kell), ha pedig csak azóta, mióta nagyobbak vagytok (pubertás óta), akkor még lenne esély, de nem értem, miért zavar ez téged... Ja, és szerintem emiatt nem rosszabb a kapcsolatom az apukámmal...
2011. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már bocs, de egy testvéri kapcsolatban nem szükséges ezt elérni. Ha a párod lenne ilyen, annál jogos lenne a kérdés. Amúgy meg mindenkinek van egy magánszférája, amibe másokat nem enged be, és ezt jobb ha elfogadod, mert biztos neked is van. A tesódnak ez is bele tartozik, hogy nem mutogatja magát előtted, de ettől ő nem lesz rosszabb testvér.
2011. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

A tesód azért nem akar veled együtt mezítelenkedni,

mert ő még nem homi, mint te!


Már máskor is tetted fel ezt a kérdést.

Nem lehet, hogy egy "olyan bácsi" vagy?!!

2011. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
a fene egye meg. beletrafáltál!
2011. febr. 23. 18:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze ahhoz, hogy jó testvérek vagytok-e, szerintem csak attól függ, hogy közös szobátok van-e, mert akkor ehhez szoknak hozzá a testvérek vagy nem akkor meg minek pucérkodni. Mi pucérkodósak voltunk de közös szobánk volt kiskorunktól kezdve.
2011. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!