Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért lesz egy idő...

A nőknek miért lesz egy idő után konyhásnéni kezük?

Figyelt kérdés
A férfiaknak miért nem?
2011. febr. 22. 16:12
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

[link]


Na ilyesmi, szóval így megvastagszik, meg látszik, hogy nem olyan feszes ott a bőr. Pedig a csaj nem is öreg. A férfiaknak meg még 45 évesen is tök feszes.

Tehát nem a kézfejre gondolok.

2011. febr. 22. 16:33
 12/23 A kérdező kommentje:
2011. febr. 22. 16:34
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj nincs ezeknek a csajoknak a karjával....
2011. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs...
2011. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hát nem teszed fel jól a kérdést:

kéz nem egyenlő kar

fiatal csajos képek nem olyanok mint amire utalsz


De a válasz: Korábban vékony a karja, majd jön a cipekedés (bevásárlás, gyerekcipelés) és megizmosodik, ezzel együtt megnyúlik a bőre....aztán meg öregszik és elveszti az izmait, de a bőr úgymarad.

2011. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
98%

A képen lévő lányoknak feszes a bőre, de izmos a karja.

Akinek lóg ott a bőr, azt "integetőhájnak" hívják.

2011. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
95%

Még mindig nem egészen tiszta. Én a két lány kezén csak annyit láttam, hogy a kézfejükön már nem olyan feszes a bőr. Erről egyszer a Fókuszban láttam egy kis összeállítást, hogy a nőknek az idő múlásával egyre kevesebb zsírszövet lesz a kezükben, ettől lesz az a bizonyos öreges kéz. Ez azzal összefüggésben szerepelt a műsorban, hogy hiába varratja fel valaki a ráncait, stb., a keze sokszor elárulja, hogy mégsem olyan fiatal, mert onnan eltűnnek a zsírszövetek. Ez ellen nem sokat lehet tenni, egyszerűen nincs már annyi zsírszövet, ami kitöltené a kézfej bőrét. Egy dolgot mutattak, ami gondolom baromi drága, amikor saját zsírt fecskendeznek a kéz bőre alá, hát gondolom a legtöbb nőnek erre nem telik, meg szerintem azért a legtöbbet nem is nagyon érdekli ez.


Vagy esetleg arra gondolsz, hogy a nőknek vastagabb lesz a felkarjuk? Hát ott meg vagy az van, hogy kiizmosodott, vagy meghízott kicsit az illető, de ilyenkor annyira még szerintem nem vészes, vagy pedig ugye utána lefogyott, vagy az izmokat veszítette el onnan, de a bőr megmaradt, és az lóg. Sajnos a legtöbb nő hajlamos a felkarra hízni, viszont azt leadni már nagyon nehéz.

2011. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmire gondoltál? :

[link]

(löttyedt felkar)

2011. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Igen ez az!!!
2011. febr. 22. 17:19
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tetted fel jól a kérdést, nem mi nem értettük.
2011. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!