Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérlek adjatok tanácsot mit...

Kérlek adjatok tanácsot mit tegyek?

Figyelt kérdés

A sztori a következő. Lett egy házaspár barátom ahol a lánnyal ismerkedtem össze először és sokkal később ismertem meg csak a férjét. Gyakran jött hozzám később már a férje is és szinte már nálam éltek... A srác segitett apróbb férfimunkákban a háznál. Észrevettem hogy vonzódik hozzám. A feleség mindig piszkálta ütögette stb. De ha kiejtett valamit a száján a srác azonnal ugrott és megcsinálta neki. Szeretgette babusgatta. Nagyon irigyeltem a barátnőmet. Aztán apró hülyeségen felfújta magát és válni akart. Segitettem nekik megbeszélni a dolgokat igy kibékültek. Közben én is elkezdtem vonzódni a sráchoz. Egy nálam töltött nap után a barátnőm rávett minket a 3-as szexre. Belementem mert igy megkaphattam a srácot ha csak egy alkalomra is legálisan. Nagyon jól sült el az éjszaka, de a barátnőm megsértődött mondván a férje többet foglalkozott velem mint vele és nagy cirkusz után lehozta hozzám pár ruháját és azt mondta nem mehet haza. Kiakadtam. Ocsmány dolgokat vágott mindkettőnk fejéhez és próbált rávenni hogy dobjam ki a srácot. Persze nem tettem hisz tudom nincs hova mennie. 2 éjszakát töltött nálam külön. Nem volt semmi csak egy csók csattant el de leállítottam. Viszont a barátnőm engem okol amiért megcsalta a férje a 3-as alatt...

Nem tudom hogy rendezzem a dolgot mert mindketten fontosak nekem. A fejem fölött veszekednek válni akarnak, a srác mindenképp. Én meg örlődök és megőrülök ettől a helyzettől.

Adjon olyan valami értelmes tanácsot aki keveredett hasonló helyzetbe.


2011. febr. 21. 13:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Mellesleg meg meg is érdemled...elképzelni nem tudok egy hármasszexet...valahogy nekem szükségesek érzelmek is a dologhoz, és ebbe nem fér bele egy harmadik..
2011. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Gerinctelen ribanc vagy, szép barátság lehet, ahol az ivarszervek is beleugathatnak a dologba.
2011. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam ribancnak. Egyedülálló nő vagyok. A pasit már kiraktam nem akarok tőle semmit. Vonzott mert irigyeltem a barinőmet azért ahogy vele bánik. Ennyi. Nem fogok vele összejönni sem nem érné meg.
2011. febr. 21. 17:33
 24/27 anonim ***** válasza:
90%
Az lehet, hogy Te egyedülálló nő vagy, de Rád senki nem kíváncsi. Azok akik igazi szereplői a történetednek, az a barátnőd, és a férje. Ők viszont, mint azt az első pillanattól tudtad, nem egyedülállóak. Mivel a barátnődet ismerted meg előbb, akárki, akármi ami később lépett be az életedbe, is próbálta volna megbolygatni a kapcsolatotokat, neked foggal körömmel kellett volna harcolni azért, hogy ne sikerüljön a terve. Mivel ez jelen esetben a barátnőd férje volt, ahogy először érezted, hogy vonzódik hozzád, le kellett volna állítanod, el kellett volna küldened, szólnod kellett volna, nem kis kapukat kinyitni, aztán bele menni egy hármas szexbe. Az, hogy ez nem a Te ötleted volt, teljesen mindegy, mert van szád, amivel elmondhattad volna, hogy nem akarod, ahelyett, hogy ezzel a száddal, a barátnőd szeme láttára kényeztetted a barátnőd férjét, miközben összecsiszoltad a két tenyeredet, hogy így legalább megkaphattad Őt. Ezek után még nem ég le a pofádról a bőr, és csókolóztál a férjjel, amire most azt mondod, hogy "csak egy csók volt." Ha a te férjed csókolt volna meg valakit, nem tudom, mit szólnál, de biztosan nem ezt. Te mindene vagy a "barátnődnek" csak barátja nem, és a férjének is csak azért kellettél, mert luk van rajtad. Az pedig, hogy mindezek után nem látod magadat r.ibancnak, ugyan úgy a saját szegénységi bizonyítványod. :-)
2011. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem kell leribancozni. Lehet, hogy páran nem igy tettünk volna, de szép számmal akadtak volna azok is, akik igenis kihasználták volna a helyzetet.
2011. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ezen a szex előtt kellett volna elgondolkodni.

Ha hagyod, hogy elváljanak akkor "legálisan" is tied lesz a pasi. A nő meg végre megszabadul tőletek. Habár úgy látom ő sem különb...:-S

2011. febr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A barátnődre sem kellene rátukmálni. Őszintén, te ilyen férjet szeretnél? Akinek a sokk, hogy elveszíti a feleségét sem veszi el a kedvét a barátnődtől?
2011. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!