Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérlek adjatok tanácsot mit...

Kérlek adjatok tanácsot mit tegyek?

Figyelt kérdés

A sztori a következő. Lett egy házaspár barátom ahol a lánnyal ismerkedtem össze először és sokkal később ismertem meg csak a férjét. Gyakran jött hozzám később már a férje is és szinte már nálam éltek... A srác segitett apróbb férfimunkákban a háznál. Észrevettem hogy vonzódik hozzám. A feleség mindig piszkálta ütögette stb. De ha kiejtett valamit a száján a srác azonnal ugrott és megcsinálta neki. Szeretgette babusgatta. Nagyon irigyeltem a barátnőmet. Aztán apró hülyeségen felfújta magát és válni akart. Segitettem nekik megbeszélni a dolgokat igy kibékültek. Közben én is elkezdtem vonzódni a sráchoz. Egy nálam töltött nap után a barátnőm rávett minket a 3-as szexre. Belementem mert igy megkaphattam a srácot ha csak egy alkalomra is legálisan. Nagyon jól sült el az éjszaka, de a barátnőm megsértődött mondván a férje többet foglalkozott velem mint vele és nagy cirkusz után lehozta hozzám pár ruháját és azt mondta nem mehet haza. Kiakadtam. Ocsmány dolgokat vágott mindkettőnk fejéhez és próbált rávenni hogy dobjam ki a srácot. Persze nem tettem hisz tudom nincs hova mennie. 2 éjszakát töltött nálam külön. Nem volt semmi csak egy csók csattant el de leállítottam. Viszont a barátnőm engem okol amiért megcsalta a férje a 3-as alatt...

Nem tudom hogy rendezzem a dolgot mert mindketten fontosak nekem. A fejem fölött veszekednek válni akarnak, a srác mindenképp. Én meg örlődök és megőrülök ettől a helyzettől.

Adjon olyan valami értelmes tanácsot aki keveredett hasonló helyzetbe.


2011. febr. 21. 13:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Legalább megmarad neked a srác.
2011. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%

Egyszerűen mondd meg, hogy le vannak szarva, intézzék az életüket, ahogyan akarják.

Én simán nem törődnék velük, ez az ő bajuk, nem a tiéd, oldják meg.

2011. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Az odáig nem is lenne gond de hogy nézek a barátnőm szemébe? Folyamatosan azt vágja a fejemhez hogy du*jak jókat a férjével. Pedig tényleg nem történt azóta semmi. Bár szeretném de nem vagyok annyira görény hogy miattam menjenek szét. És ugyis az lenne a vége hogy én szerettem el tőle és milyen dög vagyok...
2011. febr. 21. 13:25
 4/27 anonim ***** válasza:
67%

Egy ilyen szintű mindenki-kavart-mindenkivel történetben most őszintén: nem mindegy mit fog gondolni a csaj? Összejöttök a pasival és kész.

A feleség meg gondolkodott volna akkor mielőtt belement a hármas dologba. Hát most már késő, egye meg amit főzött. Aki belemegy egy ilyen megalázó helyzetbe az számoljon ezzel. Gondolkodott volna előtte mielőtt látni akarta volna ahogy a férje egy másik csajt babusgat....

2011. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%

Azt tudom mondani, hogy nagyon buta vagy hogy belementél egy ilyen dologba.

A pasi meg röhög jókat magában.

Kell neked olyan férfi, aki a felesége mellett másra kacsingat, aztán meg 3-mas szexet akar?

Én a feleség és a te helyetben is úgy penderíteném ki hogy a lába nem éri a földet.

2011. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%

Ha eleve olyan nagyon jó barátnő vagy akkor eszedbe sem jutott volna ilyet mondani hogy így legalább legálisan lehetsz együtt a pasival.

Ez nem barátság, csak látszat. Ha meg azu volt akkor jól elcsesztétek a szex kedvéért. Megérte?

2011. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%
Mert azt senki ne mesélje be nekem hogy nem a pasi akarta...
2011. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
79%
minek dugattad meg magad? foleg egy harmasba? dobd ki mindkettot mit foglalkozol veluk?
2011. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

Már most is ez lesz a vége.

"A barátnőm kérésére bevállaltam a hármas szexet, kettejükkel, mert így megkaphattam a férjét, akár csak egy alkalomra is." Szép.

2011. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Akár meg is dugadhatod magad többször is, már nem számit. Legközelebb meg csak idegennel menj bele 3-as, vagy annál többes dologba.
2011. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!