Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérlek adjatok tanácsot mit...

Kérlek adjatok tanácsot mit tegyek?

Figyelt kérdés

A sztori a következő. Lett egy házaspár barátom ahol a lánnyal ismerkedtem össze először és sokkal később ismertem meg csak a férjét. Gyakran jött hozzám később már a férje is és szinte már nálam éltek... A srác segitett apróbb férfimunkákban a háznál. Észrevettem hogy vonzódik hozzám. A feleség mindig piszkálta ütögette stb. De ha kiejtett valamit a száján a srác azonnal ugrott és megcsinálta neki. Szeretgette babusgatta. Nagyon irigyeltem a barátnőmet. Aztán apró hülyeségen felfújta magát és válni akart. Segitettem nekik megbeszélni a dolgokat igy kibékültek. Közben én is elkezdtem vonzódni a sráchoz. Egy nálam töltött nap után a barátnőm rávett minket a 3-as szexre. Belementem mert igy megkaphattam a srácot ha csak egy alkalomra is legálisan. Nagyon jól sült el az éjszaka, de a barátnőm megsértődött mondván a férje többet foglalkozott velem mint vele és nagy cirkusz után lehozta hozzám pár ruháját és azt mondta nem mehet haza. Kiakadtam. Ocsmány dolgokat vágott mindkettőnk fejéhez és próbált rávenni hogy dobjam ki a srácot. Persze nem tettem hisz tudom nincs hova mennie. 2 éjszakát töltött nálam külön. Nem volt semmi csak egy csók csattant el de leállítottam. Viszont a barátnőm engem okol amiért megcsalta a férje a 3-as alatt...

Nem tudom hogy rendezzem a dolgot mert mindketten fontosak nekem. A fejem fölött veszekednek válni akarnak, a srác mindenképp. Én meg örlődök és megőrülök ettől a helyzettől.

Adjon olyan valami értelmes tanácsot aki keveredett hasonló helyzetbe.


2011. febr. 21. 13:15
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Én mondtam nekik hogy csak akkor megyek bele ha nem lesz belőle gond. Az egy dolog hogy vonzott a pasi soha nem léptem volna felé mert a házasság számomra szent. A 3ast sem én találtam ki. Bár ugy érzem hogy ez csak egy indok volt hogy elhagyhassa a férjét. CSak most mindent az én nyakamba varrna
2011. febr. 21. 13:47
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog hogy vonzott a pasi soha nem léptem volna felé mert a házasság számomra szent.


Ez a kijelentésed, és az hogy mégis megdugattad vele magad (lényegtelen hogy ott volt a feleség), kissé ellentmondásos.

2011. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
100%
Hát kicsit se szánalmas...Ha számodra a házasság szent akkor...nem is tudom miről beszélünk,hogy bele mentél a 3as szexbe...Ezt most komolyan gondolod?Veled akarják megoldani a dolgot vagy,a férfi 2 lyukra játszik :)
2011. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha-ha, de azért párszor hogy le lettem (itt) ugatva, hogy milyen prűd vagyok, amiért esetemben szó nem lehet a hármasról. Tiszta romantika egy ilyen! Idióta a férj, aki erőlteti, és idióta a feleség, aki belemegy. Legidiótább meg a harmadik, mert ő azt, aki 100%, hogy vesztesen jön ki a dologból. Vagy beleszeret a férfiba (esetleg a nőbe) és/vagy magára haragítja feleséget.

Mit ne mondjak, a párokat, akiket ismertem és kipróbálták (nem velem) EGY SINCS MÁR EGYÜTT!!!!

Mind szakítottak vagy elváltak.


Dobd ki a srácot a házadból, menjen haza, intézzék el a feleségével a dolgot.

30/N

2011. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már "elb@sztad"...
2011. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
52%

Kamu a kérdés.

Egy feleség belemegy a hármas szexbe? A feleségeknek aza rémálmuk hogy a férjük megcsalja őket, nemhogy még lássa is... találj ki már valami hihetőbbet.

2011. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó ez hülye logika....tudod hogy hány laza erkölcsű nő van? Azok nem fognak attól megváltozni mert valaki elveszi őket. Ha valaki alapból ilyen az a házassággal sem fog megváltozni.
2011. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
95%

Férjemmel szóba került a hármas (plusz pasi, mert nőhöz nem tudnék hozzányúlni). Beszélgettünk róla, majd lezártuk azzal, hogy ő nem biztos benne, hogy nem lenne utána féltékeny a másikra és senkit se akar ilyen helyzetbe hozni.

Így lekerült napirendről.

Gondolom ott nem játszották le fejben - amíg eksön van, addig jó mindenkinek, mert nem látnak ki a hormonokból - de utána szokott borulni a bili.

2011. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
83%
Én csak annyit mondok neked, hogyha esetleg elválnak, és te összejössz a pasival, egy percig se érezd magad biztonságban, mert ha a barátnőddel meg tudta ezt tenni, veled is meg fogja. Hidd el. Kutyából nem lesz szalonna. Szerintem csak azért vonzódik hozzád, mert úgymond elérhetetlen vagy.
2011. febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
69%
Ez egy baromi nagy kamu.....
2011. febr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!