Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretem a szülőváro...

Miért nem szeretem a szülővárosom? Nagyon megnehezítem ezzel a dolgom, más is van így?

Figyelt kérdés
Ez egy közepes méretű város, nem túl jó helyzetben. Most, válás miatt szinte az egyedüli lehetőségem lenne hazaköltözni, de nem megy. Nagyon nem szeretem, míg otthon vagyok, rosszul érzem magam.( Igaz, a családom sem túl jó.) Próbáltam "barátkozni" vele, hazamentem, járkáltam, nézegettem,de csak még jobban irtózom. Sőt, ott tartok, hogy még az is zavar kicsit, hogy ha meghalnék, ott temetnének el. Járt így más is? Miért van ez? Kb 10 éve még szívesen mentem.
2011. febr. 19. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Biztos nem a Kelet Las Vegas-a:))

Én is utálok végigmenni azon az úton, amin 8 évig, reggel-este jártam iskolába, óriás tömbházak között, viszketek, ha végig kell mennem pedig nem ma volt.

2011. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem igazán.

Talán mert mondjuk itt semmi nincs. Lehet, hogy sok rossz emlék kapcsolódik ott ahol születtél és emiatt érzel így. Mert velem ez a helyzet. Menekülnék innen már, de még nem lehet.

2011. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én sem szeretem. Nincs is igazán okom rá. xD utálom hogy mindenki ismer, de én nem ismerek sok embert..
2011. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon vegyesek a szülővárosom iránt az érzéseim. (Nem is itt élek már 10 éve.) Azóta éltem 2 fővárosban. Nem azért nem szeretem, mert kisváros, én meg hozzászoktam a fővárosi nyüzsgéshez, talán inkább azért, mert a gyermekkoromat itt töltöttem, s ez nem volt túl szerencsés. Éppen tegnap fogalmazódott meg bennem, hogy én többet oda se megyek.

Viszont mindig érdekel, ha mondjuk a hírekben szó van róla, vagy valaki szintén onnan jött, az az ember mindjárt érdekel, hisz a "földim".

2011. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért érzitek így, mert ugye valószínűleg hosszabb ideig egy helyen nőttél fel, ott volt jó is rossz is, mindenki életében fordulnak elő rossz dolgok, hát ha ez pont ott történt, akkor nyilván emlékeztetni fog rá:S Nekem konkrétan semmi bajom a várossal, minden ide köt, bár néha tényleg jó lenne elmenni új életet kezdeni. Más városok is tetszenek, laknék ott szivesen, de nem azért mert itt nem jó, csak jó lenne új helyen, pl egy festői környezetű kis városban, ahol zöld a fű, kék az ég és a víz, homokos a part, ki lehet mászni a tetőre, stb... Sok minden rossz van itt persze, bármi amit elrontottam vagy elhalasztottam mindennap elém kerül, pl sport, amit abbahagytam, volt csapat, stb..
2011. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem Tatabányát. Amint lehet megyek innen. 18F
2011. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem azt a várost, ahol felnőttem, és iszonyatos lelkifurdalásom van miatta. Viszont én tudom miért.

Este nem lehet kimenni az utcára, mert megvernek, megerőszakolnak, kirabolnak. A saját utcádban nem mersz végig menni, csak nappal, de a központban van, hogy nappal is utánad szólnak, köpködnek, füttyögnek, ha esetleg nem hordóban mész ki.


Borzalmas, utálom. Ha ezek a mocskok nem lennének, és nem kapnának támogatást mert egyáltalán léteznek, és szennyezik a várost, akkor szeretném a helyet. Így nem. Amint tehetem elhúzok, és viszem anyumat is, nem hagyom egyedül ebben a városban.

2011. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó 22/L
2011. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok így :). Mindenki hazavágyódik, én meg a gondolattól is rosszul vagyok, igaz, lepukkant, semmilyen hely, de lehet este is nyugodtan sétálni. Lehet, a rossz emlékek.
2011. febr. 20. 08:41
 10/10 anonim ***** válasza:
én sem szeretem a szülővárosomat, pedig nem arról van szó, hogy veszélyes vagy túl kisváros, hanem egyszerűen nem szeretem az itteni emberek hozzáállását, felfogását stb. Az én szívem mindig Szegedért fog dobogni:) (magyarországi viszonylatban)
2011. febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!