Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családban miért én vagyok...

A családban miért én vagyok mindig a hülye és miért mindennek én vagyok az oka?

Figyelt kérdés
Soha nem adok rá okot,de mindig engem ér "támadás"!Ha valami veszekedés van,vagy nézeteltérés,mindig én jövök ki rosszul,pedig aztán soha nem adok rá okot senkinek,magyarul én általában alkalmazkodom és ha nem muszály nem bántok meg senkit és probálok normálissan elintézni a dolgokat,de a végén mindig én vagyok a hülye,még ha esetleg pont nem vagyok éríntett az ügyben!Már ku.rvára kezd elegem lenni!!
2011. febr. 19. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan azért, amit mondtál. "én általában alkalmazkodom és ha nem muszály nem bántok meg senkit "

Nincs ezzel semmi baj, de azzal, hogy mindig alkalmazkodsz gyakorlatilag céltáblaként állsz ki eléjük. Ne hagyd magad. Állj a sarkadra. Mindig a leggyengébb a bűnbak, hiszen úgysem tesz ellene semmit.

2011. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú/lány? Vannak testvéreid?
2011. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
25 vagyok és fiú!Van egy hugom!
2011. febr. 19. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, már külön élsz. Hadd érdemeljék ki, hogy egyáltalán lássanak.
2011. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Aspartia ***** válasza:

Nálunk is ez van. Aki a családban a legkisebb abba a legkönnyebb belerúgni. Így arra tippeltem volna, hogy nálatok is ez van. De meglepett hogy nem (írtad h van egy húgod.)

Gondolom a szüleid szép szófogadós kisgyereknek neveltek. Most meg már ugye felnőtt vagy, ők meg nem bírják már megérteni hogy neked is lehet önálló véleményed.

Nálunk én vagyok a legkisebb, ráadásul olyan emberekkel vagyok körülvéve, akiknek egyáltalán nem fontos az érzelmi világuk, se másoké. Mondván nem tündérvilágban élünk. Ja én meg nem leszek emócionálisan olyan ledegradált, mint ők. Csak azért mert nekik nem jött össze, meg panaszkodni szeretnek.

2013. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!