Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kor az amikor már...

Hány éves kor az amikor már kínos, ha a szülők tartják el a gyereket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 16:06
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a 80% 16:44 ....


Évvesztes vagyok és nem vettek fel elsőre. Vidéki egyetemre jártam, ahol konkrétan SEMMI munkalehetőség nem volt suli mellett. És arról hallott, hogy bizonyos szakok 4-5 évig tartanak (oké, az orvosi viszi a pálmát a 6 évvel.. de egy közgázzal vagy joggal sem végzel 21-22 éves korodra...).


És arról nem is beszélve, hogy akiről nem "gondoskodtak előre" a szülők (lakás, vagy legalább önerő, stb..) és mondjuk egyedülálló (szingli) + csak egy átlagos nettó 120-150 ezres fizuja van = az az egész életét egy albérletben fogja letölteni, mert erre nem kap hitelt. Ez ám az önállóság.

2011. febr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
50%
ma 08:02 Szerintem meg nagyon is igaza van...
2011. febr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
48%
A 80%-os az ügyeletes bezzeg-legény, azaz most bezzeg-lány. Elhiszem, hogy nehéz élete volt, rászorult, hogy 21-22 évesen eltartsa magát, de teljesen oktalanság ezt mércének állítani mások elé, mert irreális.
2011. febr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
67%

Jóestét mindenkinek!

Szülőként szólnék, remélem nem köveztek meg! Szomoruan olvasom a jövő értelmiségi fiataljait. Ijesztő!

A főiskolákba, egyetemeken csak goromba diákok tanulnak éjjel-nappal? Akkor inkább ne tegyétek!

Egy-két kulturált hozzászólás van csupán. Lehet vélemény külömbség, nem vagyunk egyformák és a családi hátterünk stb. is más és más! De a hangnem kérem tisztelettel!

Nekem 2 diplomás és 2 szakmunkás gyermekem van. Nem kellett eltartani egyket sem 18-19-é felett. Tanultak plus dolgoztak, nyáron külföldi munkát vállaltak, igy a nyelvvizsga sem okozott gondot.A barátaink (58-60) évesek már igen fáradnak, minden munkét elvállalnak mert, a gyerekeik másod diplomáznak. Sajnálom őket, a gyerekeik bizony nem veszik észre a szüleikre mekkora anyagi és fizikai teher hárul.Ilyen is olyan is van! Az eredmény a fontos amit szívből remélek: inteligens diplomás nemzedék.

Minden tanulónak jó tanulást, sikeres vizsgát kívánok!

2011. febr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!