Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok válaszát várom akik a...

Azok válaszát várom akik a szüleiknél laknak a párjukkal. Miért nem külön laktok? Nem rossz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 06:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
És esténként közösen jókat lehet dumálni is:D
2011. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%

Mi nem lakunk a szülőknél és nem tudom, bírná-e a kapcsolatunk, ha ott laknánk.

De nagyon sokan vannak, akik erre kényszerülnek anyagi okokból. Biztos nem a legjobb nekik, de ez van. :(

2011. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%

A 7:43-as vagyok és a 12:25-ös kedves válaszadónak üzenem: ha vágynál egy gyermekre, akkor nem hiszem, hogy azt néznéd, hogy 50 nm-es panelben laksz. Vagy talán vártunk volna 50 éves korunkig, míg a hitel lejár?

Nem kukacoskodni akarok, és nem is marakodni.

2011. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"A 7:43-as vagyok és a 12:25-ös kedves válaszadónak üzenem: ha vágynál egy gyermekre, akkor nem hiszem, hogy azt néznéd, hogy 50 nm-es panelben laksz. Vagy talán vártunk volna 50 éves korunkig, míg a hitel lejár?

Nem kukacoskodni akarok, és nem is marakodni".


Én igenis vágytam gyermekre, tudod hány évesen?20 sem voltam.Meg is született a fiunk, a saját családi házunkba, mert éjt nappallá téve dolgoztunk külföldön egy évig, de sikerült, és hitelünk sincsen.Én nem bírnám ki, hogy más lakásában, csak megtűrt személy legyek, tudjam, hogy semmi sem az enyém, maximum az a palacsinta sütő, amiben a reggelit megcsinálom, és sorakozzak a WC-re reggelente.De nem vagyunk egyformák.

2011. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!