Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoltok ahhoz, ha valaki...

Mit szoltok ahhoz, ha valaki foglalkozas alapjan valaszt part?

Figyelt kérdés
Pl. orvost, jogaszt, mert elismert a szakmajuk es/vagy jol keresnek. Vagy novert, rendort, katonat, mert vonzodnak az egyenruhasokhoz. Es ebbol nem engednek, nekik x szakmabol valo kell. Szerintetek ez igy jol van?
2011. febr. 17. 17:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Érdekes, sokan azt mondjátok orvosok, jogászok általában "maguk között" válogatnak. Ez az általam ismert nagy többségre nem igaz, és én is ide tartozom. Nekem a párom orvosis, én pszichológia szakon vagyok. A párom legjobb barátjának meg földrajz szakos barátnője van. Ezek elég régi kapcsolatok, házassággyanúsok:D


Számomra is fontos az, hogy a páromra feltudjak nézni, és ez az egyik dolog, hogy mit dolgozik. Szerintem igazán nagy dolog orvosnak lenni...de mondjuk egy közjegyzőnek, egy mérnöknek sem semmi. Persze ne értsetek félre számomra nem kisebb ember egy takarító, egy eladó stb. Csak amikor mesélek a munkámról vagy van valami problémám tudjon valami kézzelfoghatót mondani rá, vagy értelmesen el lehessen vele beszélgetni bármiről és akkor rendben van minden. Ez ez esetben lehet egy eladó vagy egy autószerelő is.

A páromnak ez szintén fontos, mi rengeteget beszélünk és azért már tudok elég sok dolgot az ő szakmájáról, ő szintén. Mondjuk néha túlzásokba esik:D

De én is azt mondom ezzel semmi gond nincs, ebben nincs hazugság, csak abban az esetben ha valaki kijelenti, neki mindenképpen egy orvos/ügyvéd/étterem tulajdonos stb kell.

2011. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Én diplomással még sosem tudtam normáisan beszélgetni. Az egyetemisták negyede elsőfokú, kétharmada másodfkú analfabéta. Tehát buta, ostoba meberek.
2012. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, lehet, hogy csak az értelmesebbje nem állt veled szóba, erre még nem gondoltál? :)
2012. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!