Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viseltétek az "egykévé...

Hogyan viseltétek az "egykévé válást"?

Figyelt kérdés

15/L vagyok. Nővéreim 24 és 25 évesek. Még mind a ketten itthon laknak, egy ideig még így is lesz sztem. Viszont van barátjuk. Főleg a fiatalabbnak komoly. És semmi bajom Velük, összeillenek, a pasi is nagyon rendes. Csak olyan furcsa...tesóimmal nagyon közel állunk egymáshoz, de egyre kevesebb időnk van. Dolgoznak, viszonylag jó munkahelyen, de ott vannak 8-5/6ig. Tehát a reggeli rohanásban találkozunk és este. De este néha már épp hogy hazajött, megy is el a barátjához (másik város, de autóval 20-30perc) És ha nem is ott van, akkor meg a barátja van itt. És tényleg rendes, csak néha hiányzik az, hogy 3asba dumáljunk "csak csajok" :DD És persze szokott még ilyen lenni, csak ugye kevesebb időnk van egymásra.


Tehát mit javasoltok? :) Ne értsétek félre, megértem, hogy ez történik, tudom, hogy természetes és csak kevesebb lesz ez az idő, ha össze is költöznek. Aranyos tesóm is, mert néha ha mennek valahova, hív engem is, tehát nem hanyagol de akkor is:D


Hogy fogadjam ezt el?

Előre is köszi! :DD


2011. febr. 17. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz elfogadni.

Nekem is egyik tesóm 10 a másik 7 évvel idősebb nálam. Mostmár egyikőjük sem lakik itthon, és még mindig fura meg rossz.

Elfogadni még mindig nem tudtam, de persze muszáj, mert ez az élet rendje.

Legyél többet a barátaiddal, és akkor biztos könnyebb.

19/L

2011. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én pont a "kirepülő madár" vagyok a mi családunkban, és látom az öcsémen (F/14), hogy nehéz neki, hogy már se én, se a nővérem nem vagyunk otthon.. De, ha mégis hazamegyünk akkor igyekszünk vele is lenni és persze ott a telefon, facebook, hogy ne érezze magát egyedül. te is nyugodtan hívhatod a nővéreidet telefonon napközben, ha nagyon hiányoznak, hétvégére pedig ha van idejük tervezzetek közös programot..
2011. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!