Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, Nők! Ti hogyan viselté...

Csajok, Nők! Ti hogyan viseltétek el, ha elhunyt szerelmetek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 18:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

hál'Istennek nekem még nem hunyt el ,de tuti , hogy beleőrülnék!!!

remélem, neked sem hunyt el!

2011. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát nehezen, az egyszer biztos. párszor már belegondoltam, olyankor midnig pánikszerű tünetek jöttek rám, úgyhoyg nem is szeretek ilyenekre gondolni.
2011. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

5 évvel ezelőtt meghalt a vőlegényem. Karácsonykor eljegyzett és márciusban meghalt egy autóbalesetben ahol nem ő volt a hibás.

Ahogy irtam ez 5 éve történt, de a mai napig nem vagyok túl rajtam és szerintem sosem leszek. Az első év volt a legrosszabb , enni inni alig tudtam, élni sem volt kedvem.

Egyedül nem tudtam feldolgozni.

Jelenleg párkapcsolatban élek, de sosem megyek férjhez és egy férfinak sem mondok igent.

Senkinek nem kívánok ekkora kínt!

28/N

2011. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Csak épp hogy elkezdtem belegondolni, hogy milenne ha ez történne... de már így is belekönnyeztem :S szóval remélem nem lesz ilyen.

az előttem szólót meg naggyon sajnálom..:S és kitartást Neki.

remélem a kérdezővel sem történt ilyen.

2011. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
En meg is orulnek.egyszer gondoltam csak bele ebbe a dologba de elkapott a siras.
2011. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2011. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Anyámat veszítettem el eddig. Nehezen, de feldolgoztam.

Nem tudom, hogy mennyiben lenne más a szerelmem elvesztése, szörnyű, amit írni fogok, de szerintem nehezebben menne a feldolgozás.

2011. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Rosszul. De ha anyukámat veszíteném el, az még szörnyűbb lenne:(
2011. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
az 1. válaszadónak üzenetem: sajnos azt hittem meghalt, tulajdonképpen meg is halt, de újraéledt, szóval elég nehéz elmondani...még nagyon fiatal vok, csak tizenéves, de amint megtudtam a hírt, annyira örültem, sokat sírtam, biztos nem lesznek szomjasak az egerek :) de sajnos kiderült, h nem beszélhet velem soha többé..:( de mégis nagyon örülök annak, h él.
2011. jún. 2. 15:50
 10/15 anonim ***** válasza:
Áruld már el, mi történt? Tök kíváncsi vagyok:$
2011. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!