Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mièrt változott minden meg?

Mièrt változott minden meg?

Figyelt kérdés
Férjem már nem segit szex addig tart mig őt érdekli beteg voltam egy teát sem főzött féléve nem csinálta volna meg.
2011. febr. 17. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Lusta!
2011. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Tőle kérdezed meg! Kommunikálni kell egymással és megoldani a gondokat!
2011. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tetris ***** válasza:
0%
A férfiak már csak ilyenek! Mindegyik önző és egoista! Örülj, hogy nem ver!
2011. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mióta a férjed? Csak azért mert egyesek a házzaság után "biztonságban" érzik magukat,annyira, hogy már mindenről elfeledkeznek, miután megkaptak hivatalosan. Ez nem tapasztalat, csak sokan így járnak. De ügyesen oszd meg vele a véleményed, hogy ne tunyuljon el ennyire..
2011. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De nem volt ilyen beszelni nem hajlandó, mert szerinte nem lehet minden tökèletes. De fél éve házasodtunk össze jövőre terveztünk gyereket.
2011. febr. 17. 17:56
 6/10 anonim ***** válasza:

tetrisnek!

Szia!

Ne általánosíts kérlek!

Te ezt látod,az én párom meg nem!14 éve nem ezt tapasztalja!

F/36

2011. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"tetris válasza:


A férfiak már csak ilyenek! Mindegyik önző és egoista! Örülj, hogy nem ver!"


Ez undorító! Nem gondolkodtál még el azon a tényen, hogy ahogyan másokat látsz úgy látod magadat?

Én most mélységes sértésnek élem ezt a mondatodat meg. Pont én aki a szívét lelkét kiteszi még egy vad idegen emberért is..Az ,hogy te ilyen idiótákat vonzasz be, arról is csak te tehetsz! Csak magadat okolhatod emiatt! Normális embereket ugyanis nem vernek, nem használnak ki és nem történik velük semmi ilyesféle dolog!


A kérdezőhöz pedig csak annyi kérdést intéznék, hogy mióta ismeritek egymást? Vagyis mióta "vagytok együtt"?

Gyakran megesik ez amit mondtál abban az esetben, ha el van kapkodva a dolog.. Akik a rózsaszín felhőben házasodnak még össze azoknál meg főleg... Amennyiben régebb óta ismeritek egymást számon lehetne kérni, hogy mégis mire véld ezt az új "jelenséget" amit ő reprodukál veled szemben... ?!

2011. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5 éve vagyunk együtt megéltünk elég sok mindent. Sosem szeretett "megbeszélni" dolgokat, de valahogy mindig meg tudtuk. Most viszont nem is mondd semmit. Valami baj lehet? Ha èn csináltam volna vmit úgyis mondaná. Kicsit aggódom mert most már hetek óta ez megy
2011. febr. 17. 20:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Említsd meg, hogy elmégy. Vagy menj el.( ha van hová?) Hátha megijed. Ha mégse, akkor menj el igaziból. Nem érdemes vele lenni.
2011. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Zsarolni nem szeretném. Nem a stílusom. Ha azt mondanám, hogy elmegyek nem hiszem, hogy megoldás lenne a problèmámra. Szeretem nem elhagyni akarom, segíteni mert valami oka csak van rá! Nem hiszek a minden férfi ilyenben. Volt esetleg vki hasonló helyzetben? Esetleg tudja vki mi válthatja ki ezt egy férfiból?
2011. febr. 17. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!